20.01.2022

Грім справу: заарештували банду рекетирів з Нацкорпуса (ФОТО, ВІДЕО)

СБУ затримала сьогодні, 5 серпня, в Харкові членів місцевого відділення партії Національний корпус, повідомляє Міськрада з посиланням на Dетектів -Info. СБУ публікує відео затримання членів Нацкорпуса в Харкові, які звинувачуються в рекеті.

Сам Нацкорпус вже заявив, що це свідчить про «початок зачистки вулиці».

Зеленський почав зачистку вулиці, розуміючи, що восени його чекають масові протести, — написав керівник Центрального штабу НК Максим Жорін в своєму телеграм-каналі.

За даними видання, затриманих звинувачують у створенні та участі в діяльності організованого злочинного угруповання, що займається рекетом .

Відзначається, що учасники ОЗГ протягом не менше 3-х останніх років «кошмарили» заклади охорони здоров'я та підприємців, які надають ритуальні послуги на території Харківської області.

Організаторами групи називається 27-річний Сергій Величко ( відомий як «Чіллі-Віллі») і 31-річний учасник Азова Артем Мошенський.

Стверджується, що угруповання інкримінується декілька епізодів кримінальних проваджень в Харківській області, серед яких вимагання з погрозами застосування насильства, умисним знищенням і пошкодженням транспорту.

За даними ЗМІ, сьогодні силовики провели більше 50 обшуків за місцем проживання та в приміщеннях , які використовувалися учасниками «азовського руху», виявивши, зокрема, зброю і боєприпаси.

до складу активних учасників ОЗГ правоохоронці відносять групу осіб, серед яких вищезгадані Величко і Мошенський, а також 25-річний Олег Скрипка, 36-річний Кирило Крикунов, 39-річний Дмитро Колесников, 29-річний Сергій Козлюк, 31-річний Артем Субочєв, 24-річний Іван Нікіфоров та інші.

На даний момент в Харківській області дійсно проводяться оперативно-слідчі дії, обшуки в рамках кримінального провадження, фігурантами в якому є члени Нацкорпуса. Після закінчення оперативно-слідчих дій ми надамо більш детальну інформацію, — повідомили в СБУ.

Відео можна дивитися тут

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *