17.01.2022

Громконтроль програв Корбана у Верховному Суді

Глава громадської ради при міському голові Дніпра обраний повністю законно, аргумент «активістів» — надумані і безпідставні.

Відомий в Дніпрі бізнесмен Геннадій Корбан повністю законно обраний головою Громадської ради при міському голові Дніпра. Це випливає з винесеного напередодні Дня Незалежності України ухвали Верховного Суду (https://reyestr.court.gov.ua/Review/98987757) — це вища інстанція судової влади в країні.

Раніше одна з організацій Дніпра — Громконтроль, яка називає себе «антикорупційної» і отримує різноманітну грантову допомогу західних донорів, намагалася оскаржити в судах результат обрання Геннадія Корбана головою Громадської ради при міській раді. Після багатьох місяців і трьох судових інстанцій Верховний Суд відмовив у розгляді касаційної скарги «активістів». Тим самим ВС підтвердив повну законність обрання діючого глави Громадської ради при міському голові

Верховний Суд підтвердив, що позов є надуманим і неспроможним — заявив представник Громадської ради при міськради Дніпра Дмитро Бутко. ​​

Відомо, що «активісти» з Громконтроля вже не раз намагалися блокувати багато дій або ініціативи міської влади за допомогою хаотичного звернення до судів. Втім, «позовної спам» «громадських» як правило закінчується безрезультатно, як і в даному випадку, однак відволікає значну кількість ресурсів і зусиль юридичних фахівців мерії, що захищають інтереси громади.

Крім того, в юридичних колах Дніпра активно обговорюють, що представляє Громконтроль адвокат Василь Підлужний також захищає інтереси людей і структур, пов'язаних з кримінальним авторитетом Петровскім- «нарик» — зокрема, ринків «Озерка» і «Слов'янський». Фактично мова йде про те, що Підлужний допомагає пов'язаним з «нарик» ринків (які займають величезні площі) уникати сплати належних зборів до бюджету Дніпра — платежів за користування землею, тим самим — забирає кошти у громади.

ЗМІ Дніпра неодноразово повідомляли про те, що «авторитет» Петровський тримає на зарплати безліч псевдо-активістів і «міських божевільних» Дніпра, які регулярно влаштовують дебоші та агресивні провокації, а недавно намагалися заблокувати роботу консульства Німеччини і мало не влаштували міжнародної скандал.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *