17.01.2022

Гучна музика та запальні танці: як учасники Університету третього віку до виступу готувалися

Вранці 11 серпня біля колон парку Шевченка було не пройти там тренувалися близько двох сотень учасників соціального проекту Університет третього віку.

Готувалися до показового виступу, присвяченого Дню Незалежності України. Будуть показувати вміння в плейстіке (оздоровча китайська гімнастика), Зумбо і скандинавської ходьбі.
Танцювала Зумбо і пенсіонерка Лариса Демченко:

Серйозно підходжу до тренувань, тому що на виступі треба показати, чому навчилася за кілька років. А ще вона запалює мене, на весь день я заряджаюсь емоційно і на позитиві! Зумба не дає сильних навантажень на суглоби, що для мого здоров'я важливо.

У парку Шевченка тренування проходять три рази на тиждень: понеділок, середу і п'ятницю о 8:30. До занять ще можна приєднатися, але потрібно бути учасником соціального проекту Університет третього віку.

< p> Бажаючі можуть прийти на вул. Старокозацький, 40-Б і записатися, вказати, який вид спорту їм цікавий.

Заняття у нас проходять ще в парку Глоби. А з сьогоднішнього дня у нас тривають генеральні репетиції, де ми зібрали всіх наших учасників-спортсменів, сказала головна спеціалістка управління з питань розвитку соціального захисту населення департаменту з питань місцевого самоврядування, внутрішньої та інформаційної політики Дніпровського міської ради Маргарита Прядко.

< p>

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *