22.01.2022

І машинами, і руками: як в Дніпрі чистять канал Гнілокіш (ФОТО)

Як раніше повідомляв «Міськрада», в Дніпрі розчищають канал Гнілокіш. Роботи проводяться як за допомогою механізмів, так і вручну. З шести кілометрів оброблено вже майже два. З дна підняли понад 11 тисяч тонн мулу. Це дозволило поглибити канал в деяких місцях майже до 2 метрів. На даний момент очищення проводять в глухому куті солончаковими, повідомляє «Міськрада».

Як розповів заступник міського голови Михайло Лисенко, на цій ділянці течії взагалі не було, тепер вода рухається і йде, а її рівень зараз знижений на півметра.

Іл вигрібають і вивозять на спеціальний майданчик, щоб він підсох, а потім утилізують. Робочі справляються на відмінно, сподіваюся, місцеві жителі з повагою поставляться до цього. Проблему підтоплень в АНД районі очищення Гнілокіша, на жаль, повністю не вирішить, але значно поліпшить ситуацію, особливо на найближчих вулицях, сказав Михайло Лисенко.

Крім того, від заростей очищають береги. Працюють за допомогою техніки і вручну. Всього задіяно 12 самоскидів, 3 екскаватори, машина для зрізання дерев і 32 людини.

Як зазначив директор підприємства-генпідрядника Артем Шевченко, берега потрібно очистити в першу чергу, щоб могла пройти необхідна техніка.

< p>

Щоб техніка пройшла, спочатку потрібно очистити береги. Їх від чагарників і дерев звільняють і машини, і люди. Там, де до річки з'являється доступ, працюють екскаватори і самоскиди. У місцях випуску води працюють водолази. Після повного завершення робіт ми щорічно будемо проводити профілактику, сказав він.

Місцеві жителі вже відзначають перші зміни, які відбуваються завдяки роботі з очищення Гнілокіша.

нашою проблемою, крім підтоплень, був ще й жахливий запах. Через відсутність течії тут утворилося болото. Для місцевих, які прожили тут по 20 і більше років, побачити таку техніку справжнє диво. Ми вдячні міській владі за увагу і допомогу у вирішенні такого болючого питання, як підтоплення району, поділився думками житель району Геннадій Зубалевич.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *