20.05.2022

Кадировці вкрали американські комбайни у ​​Мелітополі

Російські окупанти в Запорізькій області вкрали сільськогосподарську техніку John Deere, передає Міськрада. Пізніше намародерене майно «випливло» на агрофірмі, пов'язаній з головою Чечні Рамзаном Кадировим.

Один із найгучніших мародерських злочинів стався в Мелітополі з виставкового майданчика компанії «Агротек-Інвест», офіційного дилера виробника сільгосптехніки компанії John США) в Україні, кадировці викрали три нові комбайни, трактор, три сівалки загальною вартістю 1,5 млн євро, а також 20 тонн фірмових мастил.

Компанії вдалося вирахувати, куди росіяни вивезли вкрадену техніку. Завдяки встановленим на техніці системам, фахівці встановили, що техніка знаходиться в Чечні, в селищі Закан-Юрт неподалік Грозного. -Юрт», спеціалізація якого вирощування зернових.

Селище Закан-Юрт входить в Ачхой-Мартанівський район і відоме тим, що це рідне село голови уряду Чечні Мусліма Хучієва та його брата Тамерлана Хучієва, який очолює адміністрацію району. Останній відомий також тим, що 11 років був виконавчим директором фонду імені Ахмата Кадирова, не дивно, що в селі коштом фонду будується багато соціальних об'єктів, на відкритті яких можна побачити ще одного знакового персонажа Адама Делімханова, командувача нині кадировськими вбивцями на сході України. p align=»justify»> Фонд Кадирова-старшого тепер знають і в Мелітополі, тому що саме від нього жителям заблокованих населених пункт ов окупанти розвозять «гуманітарку» фурами, обліпленими портретами Ахмата Кадирова. Виходить, мелітопольцям – консерви, а до Чечні – новенькі «джондири».

Нагадаємо, Дніпропетровщина потрапила до трійки лідерів з агрокредитів.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *