20.05.2022

Камери відеоспостереження, муніципальна варта, допомога військовим частинам: про роботу департаменту громадського порядку та цивільного захисту Дніпра

Минулого року в Дніпрі за муніципальною програмою Безпечне місто встановлено 500 камер відеоспостереження. Загалом із 2017 року по місту поставили вже 2300 таких пристроїв. Також у рамках згаданої програми з міського бюджету було виділено понад 39 млн грн для фінансової допомоги Національної поліції, зокрема патрульної, військових частин, ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області тощо, повідомляє Міськрада.

>

Протягом року чотири рази проводилася перевірка місцевої автоматизованої системи централізованого оповіщення населення щодо загрози надзвичайних ситуацій.

За словами директора департаменту громадського порядку та цивільного захисту Дніпровської міської ради Олександра Чуднівського, сьогодні до системи підключено 43 електросирени, 20 вуличних акустичних систем, 2 модулі управління з припинення трансляції двох радіостанцій для передачі оповіщення на їх частотах, а також одна система раннього виявлення надзвичайної ситуації . Організовано можливість трансляції інформації про загрозу або виникнення надзвичайних ситуацій на каналі ДніпроTV.

Як заявив Чудновський, минулого року за напрямом оборонної роботи місто виділило понад 1 млн грн шефської допомоги військовим частинам Збройних сил України та іншим формуванням. План призову по місту за звітний період виконано.

В той же час інспектори комунального підприємства Муніципальний вартовий під час патрулювання склали 520 протоколів про адміністративне правопорушення, у тому числі за порушення правил благоустрою міста, торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями та тютюновими виробами, а також недотримання правил карантину, за торгівлю з рук у невстановлених місцях і т.д. , ВІДЕО). Також ми говорили, що небо над Україною залишається відкритим: оперативна інформація з Міністерства інфраструктури

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *