17.01.2022

Канцтовари, іграшки та солодощі: у Дніпрі підбили підсумки благодійної акції «Молодь Дніпра – дітям Донбасу» (ФОТО)

Молодіжна рада 16 грудня підбила підсумки акції Молодь Дніпра дітям Донбасу.

Про це повідомляє «Міська рада».

Протягом трьох місяців школярі та городяни збирали канцелярію, книги, іграшки та багато іншого для дітей, які проживають у зоні проведення ООС.

У закладах стояли коробки, приносили по одному олівцю, ручці всі по ручці . Зібрали 15 кілограмів різноманітної канцелярії, також діти пакували подарунки самостійно. Найголовніше, що все збиралося від щирого серця, ми не змушували навчальні заклади, тільки пропонували, а ще не залучали великі компанії та фірми, розповів голова молодіжної ради Дніпра Рафаель Кіжнер.

Канцелярію та іграшки представники МСД передадуть волонтерам , які відвезуть все зібране дітям. , що розташовані у Дружківці (Донецька область, ред.). Ми дуже хочемо трохи порадувати дітей, які мешкають там, тим більше буде вже День святого Миколая. Окрім подарунків, ми ще й проведемо деякий час у сім'ях, поспілкуємось, можливо, нам розкажуть віршики діти чи навіть заспівають. Загалом з молодіжною радою Дніпра ми комунікуємо і підтримуємо подібні ініціативи вже кілька років, підсумував капелан ПЦУ Дмитро Поворотний. >

Більше інформації про благодійні акції від молодіжної ради Дніпра https://www.facebook.com/molradadnipra.

Раніше ми писали, що з Дніпра запускають автобусний маршрут до Німеччини.< br />

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *