24.05.2022

Коли в Дніпрі впаде ціна на яйця

Ціни на продукти продовжують невпинно дивувати дніпрян. Така сама ситуація у всій Україні. Особливо протягом останніх кількох місяців шокують ціни на яйця. Для сімей, які на сніданок готують яєчню або омлет, улюблена страва відчутно б'є по гаманцю. Якщо ви у супермаркеті чи магазині побачите ціни від 35 до 50 гривень за десяток яєць, то це цілком нормальне явище. Якими будуть ціни надалі і до чого готуватися, розповість міськрада з посиланням на портал Аgrotrend. гривень за десяток.

Ціни на яйця в Україні знизяться на 5-10% вже до кінця січня цього року. Про це повідомляє аналітик УКАБ (Український клуб аграрного бізнесу) Світлана Литвин.

Згідно з її прогнозом, нова вартість складе приблизно 36-38 гривень за десяток. У супермаркетах України яйця зараз можна придбати в середньому за 39-43 гривні.

Наприклад, у мережі гіпермаркетів Metro десяток можна купити в середньому за 40-43 гривні, у мережі супермаркетів АТБ від 37-39 гривень. Приблизно за такою ж вартістю продаються яйця в супермаркетах Varus.

За словами експерта Світлани Литвин, зазвичай після закінчення всіх новорічних свят паралельно зі зниженням попиту ціна на яйця поступово знижується на 5-10% і складе 36-38 грн за 10 шт. Така ціна фіксується на цьому рівні приблизно до квітня.

Нагадаємо, раніше ми писали Майже 100 грамів на рівному місці: як обвішують у магазинах Дніпра (ФОТО)

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *