20.05.2022

Колишні власники ПриватБанку ще судяться за будівлю центрального офісу у Дніпрі

25 квітня будуть розглянуті апеляційні скарги ПриватБанку та Дніпропетровської прокуратури на рішення суду у справі місті Дніпро, передає Міськрада.

Йдеться про нерухомість вартістю 152 мільйони гривень.

Прес-служба банку повідомляє, що справу розглядатиме центральний апеляційний господарський суд м. Дніпро.

>

«Оскаржене рішення Господарського суду Дніпропетровської області було прийнято на підставі сфальшованих доказів і є одним з найбільш зухвалих прикладів рейдерського захоплення власності державного банку, що є предметом кримінального провадження, зареєстрованого Національним антикорупційним бюро», повідомляють у фінустанові.

< Керівник напряму ПриватБанку із судової практики та банкрутства Олег Лазовський також дав коментар у справі:

«Судові процеси вок Руг найбільших об'єктів нерухомості, що належать ПриватБанку, є складовою комплексу спроб колишніх власників і топ-менеджерів банку щодо дестабілізації роботи найбільшого державного банку навіть в умовах військового стану».

За його словами, ПриватБанк розраховує на справедливий розгляд справи у суді та відкладення засідання згідно з рекомендаціями Верховного Суду з урахуванням продовження військового стану та загрози життю учасників процесу. ПриватБанку. Йдеться про іншу суперечку з нерухомості ціною 86 млн грн, у якій суд в умовах воєнного стану відхилив клопотання про відкладення розгляду справи та 24 лютого ухвалив рішення проти державного банку.

Нагадаємо, порядок у всіх церквах на Великдень контролювати будуть поліцейські.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *