29.05.2022

Коломойський може піти від відповідальності за допомогою лояльних суддів в Україні — ЗМІ

Олігарх Коломойський, якого правоохоронці США звинувачують у відмиванні грошей, раніше вкрадених у Приватбанку і скуповування активів у Америці, знову намагається піти від відповідальності, використовуючи лояльних суддів, повідомляю активісти представники організації Демократична Сокира.

Загальна сума коштів, які Коломойський зі співучасниками вивели з Приватбанку більше 5 млрд дол. Саме стільки заплатив за аферу одіозного олігарха всі жителі України, коли розграбований банк рятували шляхом націоналізації.

Як відзначають в ДемСокіре, вони вийшли на пікет біля Верховного Суду, де розглядається одне з численних справ щодо олігарха і його бізнес-структури, щоб не допустити винесення рішення на користь Коломойського суддею касаційної палати Богдан Вовк, — передає Дніпро Головне.

Але, не один суддя Вовк здатний допомогти олігархові піти від відповідальності. Коломойський має серйозний вплив на судову систему і домагається потрібних рішень через лояльних до нього суддів. Олігарх продовжує завалювати суди позовами, вимагаючи скасувати націоналізацію Приватбанку і т.п. Крім судової системи, у Комойского є суттєва підтримка в ВР. Під його контролем перебувають деякі депутати в президентській фракції «Слуга народу», групі «За майбутнє» та ін.

Як зазначають ЗМІ, завдяки діючому керівництву країни Коломойський відчуває себе захищеним, висуваючи на підтвердження той факт, що особисто проти Коломойського не введено ніяких санкцій всередині країни, при тому, що подібні санкції проти олігарха і його оточення ввели влади США. І саме після приходу до влади Володимира Зеленського вплив олігарха Коломойського в Україні лише зросла і до сих пір зберігається, незважаючи на гасла влади про деолігархізації.

Ще один факт на користь цієї версії — практично відразу після перемоги Зеленського Коломойський отримав контроль над Центренерго, де зумів реалізувати схему на кілька сотень мільйонів і зберігає контроль на Укрнафтою.

За часів Зеленського кримінальне провадження НАБУ, розслідування Антимонопольного комітету магічним чином зазнають поразок в судах. Зараз .. по одному з цих справ суд остаточно може програти Антимонопольний комітет, який наклав на паливний картель Коломойського штраф майже 5 млрд гривень. Це буде системний зсув. Надалі Антимонопольний комітет ніколи не зможе використовувати матеріали НАБУ по змов будь-яких монополістів, які допускають зловживання. Для цього і ламають правила, щоб олігарх не отримав збитку «, — стверджує журналіст, співзасновник проекту Наші гроші Юрій Ніколов.

Саме завдяки такій лояльності, відзначають журналісти, в вищих гілках влади Коломойський відчуває себе, як сир в олії в Україні і знаходиться в повній безпеці. При цьому не залишає спроб повернути собі колишню владу і відбілити репутацію.

Як раніше повідомляв «Міськрада», зовсім недавно Креатура Коломойського — міністр культури Ткаченко — потрапив в гучний скандал. Завдяки витоку документів в Pandora Papers (найбільша колаборація журналістів-розслідувачів за всю історію) розкрито багато шокуючих фактів про нинішнього міністра культури Олександра Ткаченко. Тут і офшорний бізнес, і дорога нерухомість центрі Лондона, і бізнес в Криму, кредити на приватні літаки олігархів і багато іншого. І то це лише частина знахідок, які вдалося встановити журналістам завдяки витоку документів Pandora Papers.

Зокрема, документи міжнародних провайдерів вказують на причетність менеджерів компаній олігарха Ігоря Коломойського до спроби захоплення контрольного пакета Одеської кіностудії. Так, 11 жовтня 2016 року генпродюсер телеканалу українського олігарха Ігоря Коломойського, Олександр Ткаченко, в якості подарунка отримав права на британську компанії- «оболонку» Big Boom LTD.

Також раніше повідомлялося, що під санкції РНБО проти злодіїв в законі потрапив лідер кримінального світу з Дніпра, Сергій Олійник — близький партнер дніпровського авторитета Олександра Петровського на прізвисько Нарик. Більш того, Сергія Олійника помічали в компанії олігарха Коломойського. Разом з нарик і Умкой Коломойський засвітився на матчі баскетбольного клубу Дніпро, де грає його син Григорій. Більш того, у Олійника і Коломойського збігаються бізнес-інтереси. Адже олігарх контролює близько 80% заправок в Дніпропетровській області.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *