20.05.2022

Комаровський розповів, що не можна робити при головному болі

Відомий український доктор Євген Комаровський розповів, до яких наслідків може призвести безконтрольне лікування. головного болю, повідомляє Міськрада з посиланням на канал «Україна 24».

За словами Комаровського, нерідко при головному болі людина підозрює у себе тиск. Він випиває пігулку з надією, що йому скоро полегшує, але насправді не завжди так буває. Головний біль не є симптомом підвищеного тиску, а спроби знизити тиск при болях призводять до збільшення ризику ішемічного інсульту.

Медик навів такий приклад.

Людина приходить додому, а в неї болить голова. Він вважає, що в нього, швидше за все, підвищений тиск. Людина міряє тиск, бачить там трохи підвищений, ковтає якусь пігулку і сидить чекає. Ще через час викликає швидку, вона робить йому укол, кудись щастить, все це разом починає діяти, у людини різко знижується тиск і це різко збільшує ризик ішемічного інсульту, пояснив медик.

Комаровський підкреслив, що у підвищеного тиску немає симптомів. Воно може підвищитись від головного болю, але не навпаки. Головний біль далеко не завжди вказує на проблеми з тиском.

На думку фахівця, при головному болі найкраще прийняти горизонтальне положення, а якщо біль довго не проходить, то обов'язково звернутися до лікаря.

< Нагадаємо, раніше ми писали про те, чим особливо небезпечний коронавірус у легкій формі: роз'яснення Комаровського. Також ми повідомляли думку Комаровського, коли потрібно, а коли небезпечно полоскати горло.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *