20.05.2022

Комендантський час у Кривому Розі цілодобово ми вводити не будемо, — Вілкул звернувся до городян

Брифінг начальника військової адміністрації Кривого Рогу Олександра Вілкула сьогодні, 7 травня, передає Міськрада.
>

— Ситуація у Кривому Розі та Криворізькому регіоні, як і раніше, стабільна і перебуває під повним контролем ЗСУ та Військової адміністрації. Завдяки героїзму наших військ лінія фронту відсунута від Кривого Рогу і проходить там же, де й проходила останні кілька тижнів – на Херсонщині.

— Орки продовжують обстріли із застосуванням мінометів та ствольної артилерії. Було обстріляно позиції наших військ та більше десяти населених пунктів на лінії зіткнення.

— Дорогі земляки! Попереду урочисті дати, велике свято День Перемоги – святе свято для мене, і я впевнений, для всіх криворожан. Проте, за даними розвідки, 8 та 9 травня готуються провокації орків, можливі обстріли. Тому жодних святкових, урочистих та масових заходів у Кривому Розі не проводитиметься. Комендантську годину цілодобово ми вводити не будемо, тому що сподіваємось на вашу свідомість.
Тому прошу всіх утриматися від участі у будь-яких заходах та скупченнях людей. По можливості краще взагалі залишатися вдома. Не ігноруйте, будь ласка, сигнали повітряної тривоги, ви бачили, які варварські удари ракетами були завдані сьогодні по Одесі. Але, як би мерзотно не поводилися орки, День Перемоги це свято, яке в нашому серці і яке ми нікому не дамо вкрасти. Насамперед оркам, які намагаються його собі привласнити. У нас фронт двічі через країну прокотився, 10 мільйонів українців загинуло. Тому свято ми присвоїти точно не дамо. Ми народ переможець. Але цього року пропоную в домашній обстановці вшанувати пам'ять наших героїв, які перемогли нацизм у Другій Світовій війні. Усі пам'ятники героям-переможцям у Другій світовій війні взяті під охорону, щоб уникнути провокацій. При цьому Вічний вогонь на пам'ятниках буде запалений вранці 8 травня. Полум'я горітиме до початку комендантської години, до 22 години в неділю. 9 травня з ранку вогні будуть знову запалені, і вони горітимуть також до 22 години.
Упевнений, ви розумієте, наскільки важливо за нинішніх умов і вшанувати пам'ять наших героїв, і забезпечити вашу безпеку. Тому ми вшануємо їхню пам'ять, запалюючи вогні, але не влаштовуючи цього року масові заходи.

— Зберігаємо пам'ять про Велику Перемогу, віримо у наші Збройні Сили та нові перемоги України!
У нас скоро буде свій День перемоги, День перемоги нашого покоління!

Сумною вам ночі, дорогі земляки!
Слава Кривбасу та Слава Україні!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *