17.01.2022

Кому і за що олігарх Коломойський запропонував «погані гроші»

Керівник Центру протидії корупції Віталій Шабунін написав різку посаду на своїй сторінці. Він пройшовся за «діяннями» одіозного олігарха з Дніпра Коломойського. На цей раз у нього в планах зірвати конкурс на посаду керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП). Коломойський запропонував голові ОАСК Вовку «безглузді гроші» за зрив конкурсу на керівника САП. Але, за словами Шабуніна, без особистої санкції Зеленського та Єрмака це неможливо, повідомляє Міськрада із посиланням на Сensor.net.

«І цим меседжем я хочу зафіксувати, що всі стейкхолдери процесу (всередині та зовні країни) чітко розуміють, що фінальне слово саме за Зеленським/Єрмаком. Навіть ліквідація ОАСК «обуреним» президентом (після знесення конкурсу) нікого не обдурить. Усі розумітимуть, хто — цап-відбувайло, а хто — дав санкцію», — написав Шабунін.

На його переконання, якщо суд таки знесе конкурс, то все точно знатимуть, що це було рішення саме Зеленського/Єрмака.

p>

Якщо, не дай Боже, ці наслідки настануть, Вовк (і суддя Огурцов) мають в офлайні відчути реакцію українців, — вважає Шабунін.

Втекти за кордон (навіть у ЄС) через санкції вони вже не зможуть . Як і не зможуть користуватися грошима на рахунках. Тому фізично і Вовк, і Огірків будуть в Україні, де жодна приватна армійка Коломойського чи сміття Татарова не захистить їх від розгніваних українців. Особливо від ветеранів, побратими яких залишаться на фронті без такої потрібної американської зброї — повідомив на своїй ФБ сторінці Шабунін.

Він також закликає керівництво країни звернути увагу на те, що робить Коломойський та вжити рішучих заходів.

>

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що Україна вийшла з топ 10 країн із найбільшою захворюваністю в Європі

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *