20.01.2022

Конав: 6-річна дитина, над яким жорстоко познущалися родичі і кинули на вулиці стікати кров'ю, не вижив (ВІДЕО)

У Черкасах помер хлопчик 6-річний Андрійко, який потрапив до лікарні у важкому стані і був в термінальній комі, передає «Міськрада» з посиланням на «Вікна».

Дитина відмучився і помер 5 вересня о 18:10, розповів директор Черкаської дитячої обласної лікарні Микола Кондрацький.

Як раніше повідомляв «Міськрада», 6-річний хлопчик пережив справжнє пекло. Над ним знущалися люди і тварини. Він кілька днів пролежав у дворі будинку, вмираючи від отриманих ран. 24 серпня він потрапив до лікарні у важкому стані. У нього була страшна гематома головного мозку. Судячи з пролежнів, він кілька днів був без свідомості. У дитини були погризені тваринами вуха, сліди від гасіння сигарет на тілі, немає нижньої губи, частини статевого органу. Йому потрібна була операція, але її не могли зробити через стан дитини. В організмі було все розбалансовано: калій, натрій, білок — все по нолям.

31 серпня суд заарештував бабусю хлопчика Вікторію Лясову. Жінку, яка є матір'ю вітчима малюка, підозрюють в знущаннях над 6-річним онуком.

Лясова багато років переховувалася від поліції, а приймального батька хлопчика вже визнавали винним в скоєнні злочину.

4 вересень Соснівський районний суд в Черкасах заарештував діда покаліченого 6-річного хлопчика. Чоловік — нерідний дідусь дитини і чоловік Вікторії Лясовой.

Як стало відомо, Вікторія Лясова не рідна бабуся Андрійка. Малюк їй -не рідний онук, а син невістки від попереднього шлюбу. Останнім часом Лясова доглядала за ним і його трирічної сестрою, дочкою вже свого сина. Батьки залишили дітей на бабусю, тому поїхали на лікуванні в Київ. Як вона їх пригледіла тепер відомо. Через кілька днів після госпіталізації хлопчика Лясовой повідомили про підозру за статтею «залишення в небезпеці».

На суді вона попросила зробити процес закритим. А в перервах спілкуватися з пресою відмовлялася, передає ТСН.

За її версією, Андрюша впав з купи цегли, і так отримав травму мозку. Інші пошкодження нібито теж завдав собі сам, так пояснювала Лясова правоохоронцям.

В Мережі з'являлася інформація, що про малюка нібито гасили цигарки, але цей факт не підтвердився.

Підозрювана спочатку відмовлялася давати показання в справі, а під час судового засідання таки заговорила. Але в показах плуталася і суперечила сама собі.

Спочатку повідомлялося про те, що дитина отримала тілесні ушкодження будинку у дворі, потім поза двором, потім про те, що дитина не спав 5 діб перед отриманням тілесних ушкоджень. За одним поясненнями, вона надавала допомогу, за іншими дитині стало погано буквально в ніч з 23-го на 24-е. Зрештою суд відправив жінку на два місяці в СІЗО. І це не перший її привід.

Вікторія Лясова кілька разів фігурувала в кримінальних процесах про грабежі і насильство. Навіть деякий час була в розшуку. Зараз в її будинку все закрито.

Позивач в цій справі — сусід Лясовой. Юрій переїхав в цей будинок в 2007 році. І з тих пір у нього були постійні конфлікти з жінкою і її сім'єю через загальне двору.

Кілька років тому алабай Лясових вистрибнули на вулицю і розірвав дівчину. Великі пси кусали і батька Юрія. Щоб відгородитися від агресивних сусідів і їх собак довелося ставити паркан, а для безпеки, ще й камери спостереження. Їх кілька разів Лясова зрізала. Багато років сусіди не вітаються один з одним.

Антисоціальна особа, яка має схильність до порушення прав інших людей, нанесення їм матеріального, морального й іншої шкоди. Як я можу вітатися з цією людиною, який мене і дітей моїх обкладає триповерховим матом і нацьковує на нас собак? «, Каже сусід Вікторії Лясовой Юрій Кубанський.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *