20.05.2022

Конфліктний маршрут: у Дніпрі водії сваряться з пасажирами (ВІДЕО)

Щоденні поїздки на роботу з ранковим конфліктом. Водії 113 маршруту вкотре сваряться з пасажирами через пільгові посвідчення, які гарантують безкоштовний проїзд. Як на цю неприємну для пасажирів ситуацію відреагували у Дніпровській міськраді, повідомляє Міськрада з посиланням на Dnipro TV.

113 маршрут. Для тих, хто живе на проспекті Олександра Поля, це головний засіб пересування в центр міста. Днями про проблему із водіями цього маршруту дніпрянка Вероніка Комісар розповіла на своїй сторінці у фейсбуці. Вона розлютила водія, показавши йому пільгове посвідчення.

Вероніка Комісар, городянка:

Мені хамлять, кричать на весь автобус питання щодо пільги (хоча я пред'являю його одразу на вході). Заявляють: «Краще б я вас проїхав». І зрештою, побачивши на зупинці у мене в руках посвідчення характерного кольору, починають рух навіть не зачинивши двері.

Як виявилося, нарікань на роботу водіїв маршруту № 113 – чимало, пасажирам є що сказати. p>

Про випадки порушення та неповаги з боку водіїв 113 маршруту люди постійно пишуть і в офіційний чат департаменту транспорту:

Як прокоментував ситуацію співробітник департаменту транспорту міськради Дніпра Денис Щербина, заявник безпосередньо контактує з керівником підприємства, поки в цьому питанні проблем немає. Крім того, додатково ми змусили підприємство провести інструктаж із водіями всього маршруту з культури обслуговування пасажирів як пільгових, і простих категорій. Тобто, провели роботу щодо неприпустимості такої поведінки до кожного пасажира.

Так що поступово конфлікти з водіями залишаться у минулому, але для цієї міськради потрібен зв'язок із городянами.

У департаменті транспорту просять жителів повідомляти всі конфлікти з водіями в офіційний телеграм-чат департаменту або на гарячу лінію міськради, — повідомив Денис Щербина. /www.youtube.com/embed/NqJ_EatsHb0″ width=»560″ height=»314″ allowfullscreen=»allowfullscreen» data-mce-fragment=»1″>

Нагадаємо, раніше ми писали Це буде місто у місті: у Дніпрі зведуть новий житловий комплекс (ФОТО)

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *