29.05.2022

Ковід-сертифікат чи ПЛР-тест? Як ходитиме транспорт у Дніпрі

У Дніпрі області з 18 жовтня введено червону зону карантину. Буквально днями у Дніпропетровській облдержадміністрації йшлося про посилення карантину у транспорті з 11 листопада. Говорили про те, що всі пасажири громадського транспорту мають сертифікат ковід-сертифікат або негативний результат ПЛР-тесту. До чого готуватись дніпрянам, чи потрібні такі документи у транспорті вже завтра, кореспондент Міськради дізнався з офіційного коментаря департаменту транспорту та інфраструктури Дніпра.

Інформація про роботу громадського транспорту Дніпра
У соцмережах поширюється інформація, що у Дніпрі з 11 листопада проїзд у міському автобусному та електротранспорті можливий лише за наявності сертифікату вакцинації.
Ця інформація не відповідає дійсності. Рішення міської комісії з ТЕБ та НС щодо необхідності наявності сертифікату вакцинації для проїзду у транспорті ще немає. Про дату введення таких обмежень буде повідомлено додатково, — написано в повідомленні департаменту транспорту та інфраструктури Дніпра.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що у місті Жовті Води Дніпропетровської області на звичайній присадибній ділянці місцева мешканка вирощує екзотичні рослини. Також ми повідомляли ще про один сучасний парк для вигулу собак, який з'явиться на Західному.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *