29.05.2022

Кращі опікові хірурги з США почали лікування дітей в Дніпрі (ВІДЕО)

У Дніпро приїхали кращі американські опікові фахівці, щоб безкоштовно лікувати українських дітей. Це їх перший візит до обласного центру. Лікування та реабілітація будуть проходити в Дніпропетровській обласній дитячій клінічній лікарні, передає ДніпроТВ.

Я ганяла в ходунках, перелетіла через поріг на кухні і якимось чином потягнула на себе чайник. І в ходунки все полилося на праву ногу. Коли на руці робили пересадку шкіри воно зарубцювалося, а на нозі нормально … У мене деформована стопа і частково пальці підняті. Це ускладнює вибір взуття, дуже ускладнює «, — Ірина Руденко, пацієнтка з Київщини.

Операцію чекає і Марк. Пошкодження від вогню на вусі, руці і спині він отримав 3 роки тому. Біда трапилася, коли хлопець вирішив допомогти мамі спалити сухі гілки. На лікування з Волині малюк приїхав разом з татом.

Він підлив бензин в попіл і сталося так, що цей бензин вибухнув і загорівся і пішло все на нього. Каністра маленька була і вона вибухнула в його руках. Сподіваюся на професіоналізм лікарів, які прибули в Дніпро «, — розповів батько Марка Олександр Коржик.

За операції візьмуться медики міжнародної клініки на чолі з Геннадієм Фузайловим — професором Гарвардської медичної школи. Це вже одинадцятий візит в Україну і перший в Дніпро.

Якщо минулого разу ми робили 5 складних операцій, то зараз у нас 35 таких операцій «, — розповів професор Гарвардської медичної школи, лікар клініки Massachusetts General Hospital ( США) Геннадій Фузайлов.

Всі операції під час цієї лікарської місії будуть безкоштовними, а пацієнти пройшли попередній відбір. Всього в програму потрапили близько трьох десятка маленьких пацієнтів.

Вибиралися пацієнти, у які були післяопікові, які приводили до порушення функцій суглобів або інших функцій у дитини. Це були діти, які не вимагали косметологічних операцій «, — розповів Олексій Власов, генеральний директор Обласної дитячої клінічної лікарні.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *