20.01.2022

Краснов засвітився в годиннику за $ 12000, які «забув» задекларувати (ФОТО)

Руслан Краснов, депутат Дніпропетровської облради від партії Громсіла, син одіозного політика Загіда Краснова, засвітив на своїй сторінці в Instagram годинник вартістю понад 317 тисяч гривень, або близько $ 12 000.

Про це повідомляє «Міськрада» з посиланням на сайт 49000.

Як то кажуть, ніщо так не розкриває таємниці політиків, як їхні пости в соцмережах. Нещодавно Руслан засвітився і оскандалився в суєтному місті Москві. Тепер ось новий пост, який викликав масу питань.

Краснов-молодший виклав пост з фото, де він розмовляє по телефону. На руці у депутата облради красуються годинник Rolex Datejust 41. Вартість такого хронометра 11,8 тисяч доларів. Аксесуар виконаний з білого золота.

Що ще цікавіше, Краснов не вказав елітні годинник в декларації, що він зобов'язаний зробити як депутат. У звіті про доходи є лише Breguet.

А на руках обранця красується Rolex . Відповідно, Руслан Краснов злукавив в декларації, мінімум, на 300 тисяч, що може викликати інтерес антикорупційних органів. Зокрема, згідно зі статтею 172-6 Кримінально-процесуального кодексу України, за це передбачений штраф до 42,5 тисяч гривень.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *