22.01.2022

Курорти на Азовському узбережжі в Донецькій області цього літа стали найбільш затребуваними

Курортні селища на Азовському узбережжі в Донецькій області — Урзуф, Білосарайська коса, Мелекіно, Юр'ївка і азовська Ялта — раніше були маловідомими і користувалися популярністю в основному у жителів області. Ситуація стала ще сумнішою з початком пандемії. Але цього літа потік туристів в ці місця побив рекорд відвідуваності.

Про це повідомляє «Міськрада» з посиланням urzuf.com.

За статистикою, цей сезон став успішною не тільки минулого, а й попередніх років. Особливо велелюдно було на курортах у вихідні та святкові дні. І хоча в основному тут відпочивали місцеві жителі, в цьому році було багато і гостей з інших регіонів країни.

Українці тільки починають відкривати для себе донецькі курорти. Вони привабливі насамперед теплим неглибоким морем, чистими піщаними пляжами, дивовижною природою і порівняно невисокими цінами на житло. Найбільше туристів цього літа прийняв Урзуф. Саме він може похвалитися найбільш розвиненою інфраструктурою і непоганим набором розваг.

Трохи менше відпочиваючих було на Білосарайській косі, в Юр'ївці, знаменитої єдиним в регіоні сосновим бором, і Мелекіно. Менше туристів зупиняли свій вибір на азовської Ялті. Її вважали за краще в основному прихильники спокійного пляжного відпочинку без особливих претензій до комфорту.

Як раніше повідомляв «Міськрада», курортні селища Донецької області стануть ще більш привабливим для туристів: керівництво місцевої територіальної громади обговорює стратегії туристичного розвитку району, які дозволять підвищити його привабливість для мандрівників. Для початку тут відкриють інформаційно-туристичний центр.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *