25.01.2022

Лікарі та пацієнти задоволені оновленням амбулаторій у Дніпрі (ФОТО)

У Дніпрі йде якісне переформатування єдиного медичного простору. Усі реконструкції проводяться з урахуванням безбар'єрності, комфорту лікарів та пацієнтів. Підтримка лікувальних закладів з боку міста, оновлення обладнання та комп'ютеризація також дозволяють їм співпрацювати з НСЗУ та отримувати відповідне фінансування, повідомляє міськрада.

Будівлю, де розміщено амбулаторію №6 Дніпровського центру первинної медико-санітарної допомоги №9, збудували у 1986 році. Незважаючи на невеликий розмір медустанови, вона обслуговує понад 12,6 тис. дніпровців. p>Після ремонту, проведеного на кошти НСЗУ, місто придбало для амбулаторії обладнання та меблі.

За словами місцевого жителя Володимира Пікуша, який більше 20 років звертається до цієї амбулаторії за медичною допомогою, відчутні позитивні зміни у міській медицині :

Все змінилось. Молодці! Крім ремонту стало зручно, що тепер можна записатися, щоб не сидіти в черзі. Є де сісти. Все добре.

Важливо зазначити, що під час проведеної реконструкції врахували вимоги до безбар'єрності. На вході з'явилися функціональний пандус та кнопку із викликом медпрацівника. Крім того, також з'явилися покажчики із шрифтом Брайля. Є ще й тактильна плитка, що теж дуже важливе.

Під час реконструкції також усередині приміщення замінили мережі та комунікації. Важливо також, що перепланували, щоб стало зручно маломобільним пацієнтам. Тепер тут є доступ до потрібних кабінетів та облаштована доступна вбиральня.

Наступний етап упорядкування підходящих шляхів до амбулаторії та естетичні зміни.

Коштів НСЗУ нам забракло, щоб облаштувати всі зовні. Тож мер пообіцяв розглянути питання ремонту доріжок та загального фасаду амбулаторії. Щоб пацієнтам було зручно, сказала генеральний директор Дніпровського центру первинної медико-санітарної допомоги № 9 Галина Одинцова.

В амбулаторії працюють 8 лікарів, їхні кабінети теж відремонтували. У нас є всі умови для роботи від професійних до побутових. Я працюю тут 4 роки. Упродовж цього часу бачу позитивні зміни. Ми вдячні за це за увагу до лікарів та пацієнтів, розповів лікар загальної практики сімейної медицини 6-ї амбулаторії В'ячеслав Лісовол.

Міський голова Дніпра Борис Філатов зазначив: під час попередньої, так і в нинішню каденцію міська влада виділяла фінансування для розвитку муніципальної галузі охорони здоров'я.

За словами Філатова, йде поступовий рух в облаштуванні єдиного медичного простору та наших лікувальних закладів.

Ми також досить тривалий час йдемо шляхом реформування та об'єднання медичних закладів.

У цій непростій ситуації ми завжди намагаємося максимально враховувати інтереси професійного середовища та пацієнтів . Так було і у випадку з цією амбулаторією, заявив Борис Філатов.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що у Дніпрі відкрився Всеукраїнський архітектурний форум, де обговорюватимуть Мануйлівський проспект. Також ми повідомляли про 47-річну жінку, яка зникла 26 червня 2021 року

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *