20.01.2022

Майже 47 квадратів: в Дніпрі зносять незаконну «цар-прибудову» (ФОТО, ВІДЕО)

У Дніпрі сьогодні, 27 серпня, за адресою провулок Шевченка, 5 знесли незаконну прибудову. Як виявилося місцева мешканка, яка проживає в квартирі будинку, самовільно встановила капітальна споруда на земельній ділянці, який їй не належить. Всього конструкція займає 46,7 квадратних метрів. Про це повідомляє Міськрада з посиланням на Дніпро оперативний.

Як повідомили в Департаменті правового забезпечення міської ради Дніпра, що 30.06 2021 Жовтневий районний суд Дніпра задовольнив позовні вимоги Дніпровського міської ради в повному обсязі (рішення вступило в силу 07.08.2020), також було видано виконавчий лист на примусове виконання рішення. Згідно з даними з Державного реєстру прав на нерухоме майно та Реєстру прав власності, право власності на прибудову, зазначену в рішенні суду, припинено.

6 липня державним виконавцем було відкрито постанову і, згідно із законодавством, боржнику було надано строк для виконання рішення та знесення незаконної прибудови.

Однак жінка проігнорувала рішення суду. На місці працюють бригади робітників, які виробляють знесення незаконно встановленого житла і співробітники поліції.

Відповідно до ст. 18 Цивільного процесуального кодексу України, судові рішення, що набрали законної сили, є обов'язковими для всіх органів державної влади і органів місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій, посадових чи службових осіб та громадян і підлягають виконанню на всій території України, а у випадках, встановлених міжнародними договорами, згода на обов'язковість яких надана Верховною Радою України, — і за її межами.

з самої квартири, в якій Дніпрянка проживає за документами, виселяти власницю цар-прибудови не будуть.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *