20.01.2022

Масштабні вибухи в Китаї: на півдні країни синхронно підірвали 15 висоток (ВІДЕО моменту)

У Китаї, в Куньміні на півдні країни, підірвали одночасно 15 висоток, тому що збанкрутілий забудовник близько 10 років не міг закінчити будівництво.

Влада попереджали про те, що будуть вжиті заходи, якщо фінансування будівництва не відновиться. І чиновники вирішили проблему радикально. Близько 15:30 за місцевим часом 27 серпня 2021 року синхронно підірвали 15 недобудованих хмарочосів.

Підготовка до демонтажу велася кілька днів. Всі довколишні магазини закрили, людей з сусідніх будівель евакуювали і перекрили дороги. По периметру чергували поліцейські разом з пожежними та медиками. Одна з 15 висоток виявилася міцнішою інших і встояла після вибуху. Але в результаті впала і вона.

Будувати багатоповерхівки почали ще в 2011 році. Загальна площа проекту понад 200 тисяч квадратних метрів житла. Забудовник протягом семи років не займався цими будинками, і тепер його ділянку віддадуть більш щасливому конкуренту.

За інформацією деяких ЗМІ, після розчищення території на цьому місці збираються звести сучасний діловий центр з одним з найвищих хмарочосів світу. Передбачається, що його висота буде близько 700 метрів.

Такі масштабні вибухи для китайця в порядку речей. 4 роки тому там підірвали відразу 19 багатоповерхівок

Не так давно, в 2020 році в китайській провінції Хунань підірвали 250-метровий міст, який був визнаний небезпечним. У тому ж році був підірваний і 760-метровий міст, у якого просто закінчився термін експлуатації.

А в вересні 2018 — майже 1,5-кілометровий міст спіткала та ж доля

І трехкилометровий

Вибухи 15-ти висоток

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *