20.01.2022

«Мені соромно за Україну»: спортсменка з Дніпра прокоментувала виступ на Олімпіаді в Токіо (ФОТО)

Українка Анна Рижикова розповіла про труднощі, з якими їй доводиться стикатися під час підготовки до змагань, і привела в приклад свою колегу з Нідерландів Фемке Бол, з якої працює команда професіоналів. Наша співвітчизниця посіла п'яте місце на дистанції 400 метрів з бар'єрами на Олімпіаді в Токіо, а вищезгадана спортсменка третє.

в інтерв'ю виданню» суспільности Спорт «після закінчення забігу Рижикова пояснила такий результат свого виступу тим, як організована робота з атлетами в Україні та інших країнах. Вона порівняла себе з одинаком, яка бореться з «цілою армією» суперників.

Не дуже хотілося б це говорити, але соромно за свою країну. Коли ми виїжджаємо на старти, за мною стоїть тренер, масажист, моя сім'я в якості підтримки. А на них працює ціла команда. Виходить, що я один в полі воїн проти цілої армії.

Фемке дуже сильна, і як людина вона хороша, і як спортсменка. Молода і красива, висока і тренується, не скажу, що вона лежить і нічого не робить.

Але я сама собі шукаю засоби відновлення, роблю все з тренерами, масажистами, з тими людьми, яких сама знайшла і мені допомагають. А вони з цього приводу навіть не замислюються, за них все це робить науковий підхід це трошки може пояснити нинішнє місце.

Нікого не звинувачую, це правда життя така, поділилася своєю думкою бігунка.

Відзначимо, що Рижикова і інша українка Вікторія Ткачук фінішували на п'ятому і шостому місцях, відповідно, в історичному для нашої країни фіналі вперше в історії дві наші співвітчизниці дійшли до вирішального етапу змагань у цій дисципліні. Американка Сідні Маклафлін побила світовий рекорд за результатами забігу.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *