24.05.2022

Мер Дніпра Борис Філатов звернувся до дніпрян (ВІДЕО)

Мер Дніпра Борис Філатов звернувся до дніпрян з важливою інформацією. Про це повідомляє Міськрада.

Наразі проходять наради між керівниками департаментів, мерії та депутатами щодо ситуації у місті.

Ми розуміємо, що у ситуації війни функції місцевого управління обмежені. Є єдиний штаб військової адміністрації, де ми знаходимося, вся міськрада, підпорядкована будівлі, в якій ми зараз знаходимося. І, в тому числі я солдат, у якого є командири в цьому будинку, і всі мої підлеглі це визнали!, — розповів Борис Філатов. Мер заявив, що в першу чергу просить земляків і жителів територіальних громад чітко ставитися до питань про комендантську годину. На території області немає жодного російського солдата.

Якщо вони сюди прийдуть, ми їх вбиватимемо. Я прошу всіх дніпрян бути спокійними та припинити паніку. Серйозно поставитися до комендантської години і дотримуватись її суворих вимог.

Сьогодні наш Дніпро є напевно найбезпечнішим місцем СБУ, нацгвардія, поліція все працюють злагоджено.

На жаль, може так бути, що будуть порушені логістичні процеси та можуть бути ексцеси. Все під контролем. Міськрада, департаменти та депутати підпорядковані військовим і тут у нас центр прийняття рішень, — звернувся до дніпрян мер Дніпра Борис Філатов.

//www.youtube.com/embed/fNIrw24x8lg» width=»560″ height=»314″ allowfullscreen=»allowfullscreen» data-mce-fragment=»1″>

Нагадаємо, раніше ми писали В Україні заїхали «сплячі групи»: вони можуть бути озброєні. У Дніпрі та області відтепер комендантська година діятиме з 20:00 до 06:00 (ВІДЕО

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *