20.05.2022

«Ми готові до особливого періоду»: мер Дніпра про безпеку у місті на випадок прямої агресії з боку РФ

У своєму інтерв'ю 34-му телеканалу міський голова Дніпра розповів про безпеку міста на випадок прямої агресії. strong>

Про це повідомляє «Міська рада».

Перед цим Борис Філатов підкреслив, що, хоча він і перебуває у повній взаємодії з усіма державними компетентними органами, вгадати, що у Путіна в голові, нікому не під силу. І тому вважає за марне обговорювати різні сценарії розвитку подій.

Але я готовий розповісти про те, як місто готове до так званого «особливого» періоду. Слова війна навіть не хочу вимовляти, — сказав Борис Філатов. — Перше, що хочу сказати: тікати нікуди не треба».

Хоча слово війна для Дніпра не є новим. Місто живе із цією загрозою вже вісім років. Гібридна війна з РФ триває дуже давно і ніколи не припинялася. Буквально днями ми всі спостерігали чергову кібератаку на державні сайти України, на додатки державних банків. Була така сама атака і на сайт міськради. За словами Бориса Філатова, був запущений вірус, який міг знищити всю інформацію. Але атакі вдалося запобігти.

На відміну від інших політиків, я волію тихо працювати, а не бити в барабани. Народ зараз перезбуджений. На всьому колишньому пострадянському просторі люди взагалі не дуже довіряють владі. І це може мати зворотний ефект.

У нас є чітка технологічна схема, як поводитися у разі настання цього особливого періоду. Схему чітко розписано. Визначено ролі відповідальних виконавців. Є чітке розуміння, як працювати на всіх напрямках. Є розуміння, як працювати, якщо покладуть зв'язок і не буде інтернету. Буде використано радіо та гучномовці. Навіть відеоматеріали заготовлені на такий випадок. Технологічні карти також прописані для водоканалу та тепломереж. Є карти роботи із хлібзаводами. Ми розуміємо, які плани евакуації є відповідальними. Але справа в тому, що оприлюднити це не потрібно, щоб, по-перше, не накручувати людей. По-друге, багато моментів представляють держтаємницю, і я не можу говорити про це відкрито.

Наше завдання зараз заспокоїтись, не панікувати. Спокійно та відповідально працювати кожному на своєму місці. Бути із сім'єю. Психологічно підтримувати своїх колег, близьких», — підкреслив Борис Філатов.

Проте в країні деякі політики розхитують ситуацію. Кому це вигідно, навіщо так робити?

Наша країна така, кожен політик намагається створити собі навіть сумнівний капітал, хтось кричить, що він буде головним по самообороні, інші критикують владу… Нехай це залишається на їхньому сумлінні, я вважаю, що ми повинні об'єднатися і робити свою справу. давати безглуздих порад. Я б вважав за краще, щоб деякі політики взяли паузу і закрили рота на замок», — підсумував Борис Філатов.

Раніше ми писали, коли знесуть готель «Вітрило» і що буде на його місці.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *