29.05.2022

«Ми вийшли, і я просто розплакалася … від жаху, з ким поряд я живу»: У Дніпрі жінку з дитиною-інвалідом вигнали з маршрутки

У Дніпрі стався черговий кричущий випадок. Жінку з дитиною-інвалідом зробили ізгоєм, ображали та виганяли з маршрутки. Докладніше — далі.

Про це повідомляє «Міська рада» з посиланням на пост постраждалої від буллінгу Олесі Давидююк.

Мене сьогодні з 6-річним сином вигнали з маршрутки. Нас вигнав водій та пасажири.
Дніпро. Маршрут 236 Підгородне — пл. Старомостова (колишня Островського).
Трохи вступної інформації.
Останні 3 місяці змушені з Остапом їздити на маршрутці — машина не на ходу (((.
То ще задоволення, я вам скажу. Особливо на цьому маршруті. Тому що о 7.00 ми сідаємо в глухому куті в маршрутку і дуже рідко можемо з Остапом їхати сидячи, це під дах забита маршрутка вже в глухому куті, що вже говорити про проміжні зупинки цього довгого маршруту, це пекло для пасажирів, які не сіли.А жінка користується цим маршрутом по 4-6 разів на день. До того ж платить за проїзд, хоча може користуватися пільгою та економити щомісяця по 1600 гривень: Але вибору немає. Більше ви нічим, жодним маршрутом із вул. Сагайдачного не зможете виїхати. Як і нічим повернутися назад.
Ми з Остапом їздимо 4-6 разів на день на цьому маршруті: з Остапом у садок, я одна з садка додому, я в садок за Остапом і ми з Остапом додому. Середня вартість – 13 – 15 грн. Тобто на день я на цьому маршруті плачу — 78 грн. За місяць (а ми їздимо мінімум 5 днів на тиждень, і в суботу це 60 грн – удвох на пл. Старомостова та назад додому)) – близько 1600,00 грн. Я з Остапом. Роблю свій внесок у можливість заробити водіям на цьому маршруті.
І я завжди, ЗАВЖДИ, плачу і за Остапа. Хоча у кожній маршрутці висить оголошення що з інвалідністю і одна супроводжуюча особа проїзд не оплачують, тобто. їздять безкоштовно!
Але млинець, подумала, добра я, на цьому маршруті багато пенсіонерів, і якщо ми сядемо, комусь уже не дозволить водій їхати пільгом. І бідний старий віддаватиме свої останні копійки. Або ось водій, з такою кількістю пільговиків, що він тоді запрацює. І вирішила, що ми з Остапом оплачуватимемо наш проїзд.
До сьогодні!!! Це було рішення до сьогодні!
Тому що сьогодні ось ці нещасні пенсіонери та водій, мене з сином вигнали з маршрутки!!!

Водій не хотів брати стоячих навіть у такій ситуації. А Олесю найбільше злякало і здивувало те, що найагресивніше вели себе саме жінки, які, незважаючи на те, що жінка простояла на зупинці з дитиною 30 хвилин…

Намагалися виїхати з Остапом додому. Простояли 30 хвилин на зупинці 8 березня, і ось вона, кохана 236! Зраділи ми.
Зупинилася. Відчинили двері та водій показав дивний знак – стоп. Коли вже увійшли, почула — Я вартих не беру!
У мене одразу шок. Чому шок? Та тому, що з моменту, як Дніпро потрапив у червону зону, ВСІ дні, ВСІ 236 маршрутки, в яких ми їздили, були забиті пасажирами, які стояли під дах, половина яких була навіть без масок. І навіть сьогодні вранці ми їхали в забитій маршрутці з людьми без масок. А ми з Остапом у масках завжди.
І тут — така заява.
Нам, які простояли 30 хвилин, мені в масці, з дитиною, на зупинці, на якій просто НЕ буває маршруток з порожніми сидіннями — не беру ?!!!!
На що я спокійно сказала: Я не вийду. Ми 30 хвилин чекали на маршрутку, я з дитиною з інвалідністю (так, на жаль, довелося про це сказати, подумала, що цей аргумент розсудить) з важкими пакетами. Я не вийду. У відповідь водій сказав, що він нікуди не поїде, і що попереду стоїть поліція і він не хоче платити 17 тис штрафу. Давайте під'їдемо до поліції, я вийду і сама їм скажу чому я стою і що я просто відмовилася вийти — запропонувала я.
І у відповідь почалося: ні до якої поліції я не поїду, мені воно не треба, виходьте, або я нікуди не поїду.
Ось тут уже підключилася маршрутка. — і коза, і як тобі не соромно, і чого це водій має за тебе платити штраф, і хто ти така, і т.д.
Візьми таксі, якщо така розумна – запропонував мені водій. Але на мою пропозицію сплатити мені таксі — відмовився.
У якийсь момент дівчина, яка сиділа в маршрутці, встала і вийшла Припускаю, що їй було йти недалеко (до Золотих ключів) і тому вона вирішила, що їй краще вийти і не чекати, чим справа скінчиться.
І тут мене відразу ж звинуватили — така сяка, вигнала дитину з маршрутки, щоб свою провезти!
Але… крісло звільнилося!!!
Ми з Остапом сіли за кілька хвилин, але водій і найактивніша бабуся не вгамовувалися.
На моє: ну я вже сиджу, що ще не так? Можете їхати», — пише Оксана.

Але водій не поїхав і пішов на принцип, мабуть, щоб життя матері з дитиною-інвалідом малиною не здавалося. Що ж він зробив? Та просто вийшов із маршрутки: Водій схопився і вийшов з маршрутки — Я нікуди не поїду, поки ти не вийдеш!
І тут нова хвиля хейту… При чому, я чула тільки жінок!
Дякую велике дівчині та хлопцю, які вийшли до водія та спробували його повернути. Але стан, у якому я вже перебувала, просто не дозволив мені залишитись у цій маршрутці. Ми вийшли, звичайно, з Остапом.

У всій цій дикій ситуації єдиним захисником жінки був її 6-річний син:

Остап весь цей час гладив мене і намагався втішити. Особливо коли ми вийшли, і я просто розплакалася. від жаху, з ким поряд я живу.
Адже я собі навіть уявити не можу, щоб я не просто не пустила жінку з дитиною в маршрутку, а ще б і люто її виганяла!!!
Якою істотою треба бути, щоб до цього опуститися! На додачу звичайно ж скажу, що я не ангел. Я не приймала всі образи, нападки, агресію спокійно та з любов'ю. Я ж відбивалася вже на підвищених тонах, і навіть кілька разів запропонувала закрити рот найактивнішій пенсіонерці. Але я нікого не образила. Я говорила про себе і про те, чому я не виходитиму. Я захищала себе та свого сина. Адже більше нема кому!

Жінці з дитиною все ж таки вдалося виїхати, через… 30 хвилин:

І ось у мене питання: до кого звертатися в таких ситуаціях? Що робити? Хто може мене, жінку з 6-річною дитиною захистити у цій країні? Від неосудних жінок і стареньких, від агресивного, сповненого гордині та водія, від поліції, яка сама це підтримує та ініціює. Хто мене захистить???

Ми вийшли. Простояли ще 30 хвилин і сіли у 236 маршрутку, якою їхали люди стоячи. І половина з них була без масок! А ми з Остапом — у масках!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *