26.10.2021

Мінімальна зарплата з 1 вересня збільшиться до 5 тис. грн, із 1 січня 2021-го — до 6 тис. грн, а з 1 липня — до 6,5 тис. грн, — попередній графік Кабміну

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль представив попередній графік, за яким будуть підвищувати мінімальну заробітну плату.

Президент Володимир Зеленський поставив завдання Кабінету Міністрів підвищити рівень мінімальної заробітної плати в Україні, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пресслужбу глави держави.

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль і міністр фінансів Сергій Марченко опрацювали це питання, зробивши відповідні розрахунки. 27 червня глава уряду доповів про попередній графік, за яким підвищуватимуть мінімальну заробітну плату. Зокрема, з 1 вересня цього року її буде збільшено до 5 тис. грн, із 1 січня наступного року — до 6 тис. грн, а з 1 липня 2021-го — до 6,5 тис. грн.

«Має цілком реалістичний вигляд. Радий, що це можливо реалізувати за рік. Добробут українців — головний показник нашої ефективності», – наголосив президент.

Нагадаємо, міністр соціальної політики України Марина Лазебна прогнозує підвищення у другому півріччі мінімальної заробітної плати на понад 500 грн. Згідно з державним бюджетом на 2020 рік, мінімальна заробітна плата становить 4 723 грн у місячному розмірі і 28,31 грн у погодинному розмірі.

Джерело: https://censor.net.ua/ua/n3204809

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *