29.05.2022

Мобілізацію в Україні можуть продовжити

Загальна мобілізація в Україні може бути продовжена після закінчення її тримісячного терміну після 24 травня. Ймовірно, під мобілізацію підпадуть не лише офіцери. Варто зазначити, що незважаючи на те, що мобілізація продовжується, її темпи значно відрізняються від тих, що були у лютому чи березні. Завдання на сьогодні доукомплектувати військові частини. Окрім людей, які мають бойовий досвід, закликають і тих, хто пройшов службу чи навчальні збори.

На сьогоднішній день в Україні відбувається третя хвиля мобілізації. Закликають тих, хто складає мобілізаційний резерв. Йдеться про чоловіків, які закінчили військові кафедри вузів як офіцери запасу або тих, кого не закликали раніше. проходять по здоров'ю.

Чого чекати українцям, читайте у матеріалі Міськрада.

< /p>

У кого з українців є бронь від мобілізації

Під час війни роботодавці зацікавлені в тому, щоб зберегти максимум своїх співробітників, адже можуть закликати якщо і не всіх, то більшу частину колективу. Їм дозволено бронювати своїх працівників. Це означає, що заброньовані громадяни не будуть покликані, навіть якщо підлягають мобілізації.

Бронювати дозволяється співробітників з органів державної влади або інших держорганів, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ або організацій, за умови виконання мобілізаційного завдання.

Мобілізаційне завдання, яке ще називають замовленням, — це завдання, яке зобов'язане виконати підприємство , уклавши договір. Це може бути:

  • виробництво;
  • виконання робіт;
  • надання послуг;

Важливо відзначити, що ці послуги чи продукція повинні бути корисними нашим захисникам чи громадянським у період війни. Відмовлятися від укладання договору не можна.

Крім того, уряд обговорює питання щодо проведення в Україні цільової мобілізації. Це означає, що громадянські можуть залучити до надання важливих під час воєнного стану соціальних послуг. Наприклад, до ліквідації наслідків бойових дій, таких як розмінування, відновлення критичної інфраструктури і таке інше.

Сталеві нерви не у всіх: як пережити новину про мобілізацію

Несподівані новини можуть шокувати людину і ввести її в стресовий стан. Звістку про мобілізацію іноді важко пережити і родичам, і самому чоловікові, який отримав повістку. Психологи стверджують, що з цим можна впоратися, і дали кілька порад, як уникнути психологічних травм. Отримавши звістку, яка вас шокувала, спробуйте не панікувати. Скористайтеся дихальними практиками, вони допоможуть пережити найважчі перші хвилини.

  • Дозвольте собі відчути цю новину. Вам може бути страшно і це цілком нормально. Страх смерті, травм або великих втрат є природною реакцією, і з нею можна впоратися.
  • Поділіться своїми емоціями з близькими. Невідомість може бути страшною, тому страхи треба озвучувати. Це допоможе змінити своє сприйняття.
  • Варто утриматися від вживання алкоголю чи психотропних речовин. Це не тільки не допоможе вирішити проблему, але й погіршить ситуацію.
  • Плануйте свої подальші дії. Визначте, які речі вам знадобляться, що необхідно придбати чи комусь залишити свої контакти. Обговоріть із сім'єю, як з вами можна буде зв'язатися, домовтеся, як відбуватиметься ваше спілкування надалі. Обміняйтесь контактами. Повідомте номери телефонів близьких, з якими потрібно буде зв'язатися у випадку, якщо щось трапиться зі зв'язком або втратите телефон.
  • Добавить комментарий

    Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *