25.01.2022

Молодь Дніпра взяла «у свої руки» керування містом на один день

У Дніпрі на один день молодь взяла керування містом у свої руки. День молодіжного самоврядування у стінах мерії став традиційним, він проходить з 2017 року. Захід до Дня місцевого самоврядування ініціатива молодіжної ради, яку підтримав міський голова Борис Філатов, повідомляє Міськрада.

Минулого року через карантинні обмеження захід не відбувався. Цього року нам вдалося організувати все: у всіх учасників повний курс вакцинації проти COVID-19. Вся ця молодь вперше весь день проводить у стінах міської ради та розуміє, як проходять усі процеси.

Зі мною, наприклад, сьогодні була студентка, яка думала, що ми лише їздимо на якісь цікаві заходи, а я їй показала ту кількість документів, у тому числі бухгалтерських, які потрібно опрацьовувати, як готується сценарій заходу.

< p align="justify"> Цікаво, що є і ті, хто після дня молодіжного самоврядування прийшов на стажування до міської ради і залишився працювати, зазначила директор департаменту молодіжної політики та національно-патріотичного виховання Дніпровської міської ради Дар'я Біла.

Вже з самого ранку 10 грудня 15 представників молоді прийшли на роботу до департаментів та управління міської ради, щоб дізнатися, як працюють чиновники та як проходить їхній робочий день.

Я хочу пов'язати життя з роботою в органах місцевого самоврядування. Сьогодні проходило стажування в управлінні культури. Було дуже цікаво. Особливо мене вразив Музей історії Дніпра.

Зазвичай, коли чуєш слово музей, уявляєш щось нудне, а коли увійшла сюди, з першого кроку зрозуміла, що зараз буде ціле шоу! Біля нас сидів Олександр Поль, експонати можна було чіпати, ми переглянули фільм. Вважаю, що таких музеїв має ставати більше не лише у Дніпрі, а й по всій Україні, поділилася враженнями студентка третього курсу Університету митної справи та фінансів Руслана Петровська.

День стажування закінчився для молоді спільною нарадою із секретарем Дніпровської міської ради Олександром Санжарою. Молоді чиновники поділилися враженнями та отримали поради, а також склали звіти з пропозиціями.

За словами секретаря Дніпровської міської ради Олександра Санжари, сьогодні деякі молоді люди їздили патрулювати вулиці разом із Муніципальною вартою, хтось боровся з незаконною торгівлею алкоголем, хтось їздив на полігон Правобережний, хтось працював з документами. Ми розуміємо, наскільки важливо показати нашим студентам складну систему управління у міській раді та якими питаннями займаються виконавчі органи.

А також мета зорієнтувати на пошук роботи, подивитися на найкращих це взаємовигідний процес, адже когось ми можемо запросити на стажування, а потім на роботу, сказав секретар Дніпровської міської ради Олександр Санжара.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що у Дніпрі з'явилося сучасне обладнання для ПЛР-діагностики. Читайте також про те, скільки платять покупці Варуса за пластикові пакети-маєчки

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *