20.05.2022

Монобанк наплутав з курсом: клієнти кинулися купувати валюту

Менеджер Monobamk 27 січня помилково встановив неправильний курс у додатку банку, і клієнти відразу . Сума збитків банку склала 150 тис грн за 25 хвилин.

Про це повідомляє «Міська рада» з посиланням на посаду співзасновника монобанку Олега Гороховського, родом з Дніпра.

У 9 :41 ранку я зайшов у нашу програму, розробники надіслали нове складання, натиснув на вкладку Ще і у мене заворушилося волосся на спині
Менеджер, який відповідає за валютні курси, помилково поставив курс на продаж на 1 грн. краще ринкового.
Після цього ще хвилин десять пішло на пошуки менеджера, встановлення та провантаження нового курсу в систему.
У результаті солодкий курс простояв приблизно 25 хвилин, у нас купили доларів на 4,5 млн.грн. і сума збитків склала близько 150 тис.грн», — написав Гороховский.

При цьому він уточнив, що відбулися легким переляком та відмінними висновками, як прибрати ризики в таких місцях на майбутнє.

Він також додав, що з клієнтів нічого не дописуватиме банк.

А взагалі сумно дивитися на курс і усвідомлювати, що це відбувається в основному тому, що ми не можемо стримувати свої емоції і не піддаватися стадному інстинкту.
Припиніть купувати валюту за поганою ціною!Треба терміново зробити собі аватарку: Я патріот і не купую долар по 29! — зазначив Гороховський.

Раніше ми повідомляли, що у Дніпрі до дня закоханих відбудеться унікальний концерт. На сцені виступить мексиканець Хесус Леон та талановита дніпрянка

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *