14.06.2021

Морські спецпризначенці українських ССО провели навчання на кораблі США (ФОТО)

Морські спецпризначенці з 73-го морського центру Сил Спеціальних Операцій провели навчання на кораблі Берегової охорони США USCGC Hamilton.

Про це пише Мілітарний з посиланням на пресслужбу військової частини.

Зазначається, що під час навчань відпрацьовували:

  • абордажні дії,
  • захід на борт,
  • ведення ближнього бою,
  • зачистка корабля.

Наші військові отримали неабиякий досвід із тренування на незнайомому кораблі, всі дії та їхнє планування відбувалось максимально оперативно.

Корабель USCGC Hamilton (WMSL-753) Берегової охорони США зранку 10 травня зайшов до Одеси, де наші спецпризначенці мали змогу провести тренування.

Також американські моряки вже встигли провести спільні тренування з військовослужбовцями Військово-Морських Сил ЗС України.

Перед заходом до порту USCGC Hamilton (WMSL-753) провів спільні маневри у Чорному морі з флагманом Морської охорони ДПСУ корабель «Григорій Куроп’ятников».

За планом спільних навчань кораблі прикордонних відомств США та України на переході морем відпрацьовували злагодженість дій у міжнародній тактичній групі.

Елементи спільного маневрування із нарощуванням складності, зокрема і з відбиттям повітряного нападу, майже не довелось імітувати.

Американський корабель зайшов до Чорного моря наприкінці квітня, до прибуття в Україну відвідував Грузію та провів тренування з її Береговою охороною.

Фрегат USCGC Hamilton належить до кораблів типу Legend, які замінюють на службі побудовані у 1960-х роках кораблі Hamilton за програмою Deepwater.

Нагадаємо, кораблі України і США відпрацьовували спільні навчання в морі.

Як ми повіддомляли раніше, на Херсонщині десантники вчилися знешкоджувати терористів в умовах міста.

Усі фото: facebook.com/NavalSOFCenter.

9ПоширеньПоширитиТвіттнутиПідтримати

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *