25.01.2022

На Дніпропетровщині пішла з життя Велика Людина, яку знала все місто (ФОТО)

У Нікополі Дніпропетровської області пішов з життя Іван Петрович Волошин — людина, яку добре знали в місті, любили й любили і міста , повідомляє Міськрада, посилаючись на пост на ФБ сторінці Нікопольський краєзнавчий музей. Буквально кілька місяців тому ми писали про те, що Іван Петрович пішов на заслужений відпочинок, а сьогодні повідомляємо трагічну новину.

28 листопада 2021 року на 81-му році життя пішов у вічність Іван Петрович Волошин водій автомузею Нікопольського краєзнавчого музею. Надзвичайно чуйна і працьовита Людина, зразок людини, яка любить свою сім'ю, свою країну, своє місто і всіх людей. Івана Петровича
Народився 8 лютого 1941 року в с.Ковінічі Самбірського району Львівської області. У 1969 році закінчив Криворізький технікум гірничого транспорту за спеціальністю Експлуатація автомобільного транспорту. У червні 2021 року Іван Петрович пішов на заслужений відпочинок і так і не зміг жити без роботи, без постійного клопотання про проблеми, які виставляло життя для музею та усієї сфери культури міста.

Йому не подобався стан, коли все обмежується, перестає бути носієм гарного та світлого, одягаючи лише шоу вбрання. Бажання зробити людям добро було його життєвим покажчиком.

Понад 60 років провів Іван Петрович за кермом автомобіля. Останні 14 років це був автомузей Нікопольського краєзнавчого музею. Завдяки його золотим і вмілим рукам, дбайливому ставленню до техніки, відповідальності автомузей Кубань перебував у чудовому робочому стані. Їх: і Івана Петровича та автомобіль (так добре було їм доглянуто) знали нікопольці.

За роки плідної праці Іван Петрович виявив себе відповідальним і безвідмовним працівником. Він був веселою і позитивною людиною, без його участі не відбувалося жодного із загальноміських заходів. З великою повагою до Івана Петровича ставилися як працівники музею. Його любили і поважали всі працівники сфери культури міста. /uploads/2021/12/e3ce5ead41f1d9c01f43af3a902fafe5.jpg» />

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *