25.05.2022

На Дніпропетровщині пішов із життя найстарший житель (ФОТО)

У Новомосковську Дніпропетровської області помер найстарший житель Іван Олександрович Заблуда. Це відомий у місті Новомосковськ фронтовик, повідомляє Міськрада з посиланням на Корисна газета.

Ідуть у вічність останні Солдати Перемоги У Новомосковську помер фронтовик, учасник Другої світової війни Іван Олександрович Заблуда. тому керівництво міста, міська рада ветеранів вітали його зі 101 днем ​​народження.
Животиловський хлопець Іван Заблуда народився 29 травня 1920 року, пережив і голод, і війну. У 1939 році був призваний до Військово-морського флоту, служив матросом на есмінці на Балтійському флоті. З початком війни учасник оборони Ленінграда…
За виявлені мужність та героїзм молодого матроса нагородили орденом Червоної Зірки, двома медалями «За відвагу» та медаллю «За оборону Ленінграда».
Серед 40 тисяч учасників параду Перемоги у Москві 24 червня 1945 року був і статний бравий боцман Іван Заблуда. Після війни закінчив військово-морське училище, служив на торпедних катерах, ескадрених міноносцях, підводному човні. Потім, після звільнення з військової служби, до 70-річного віку працював на трубному заводі та міській водно-рятувальній станції.
Вічна пам'ять та вічна слава — написано у повідомленні. співчуття рідним і близьким Івана Олександровича Заблуди. Дніпрі в школі №26 капітально відремонтували спортзал: як він тепер виглядає.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *