26.09.2021

На Дніпропетровщині школяра-різника намагаються звільнити з під варти

У суді Дніпра подовжили запобіжний захід у вигляді тримання під вартою школяру-різнику, який вирізав цілу родину, передає Depo.Дніпро з посиланням на 9 канал.

17 лютого в апеляційному суді Дніпра відбулося засідання.  Під час розгляду апеляції адвокати вимагали домашнього арешту для Валентина Земцова на час розгляду апеляції. Хлопця, який скоїв свої жахливі злочини, коли навчався у 11 класі, залишили під вартою. 

Земцову дали довічне ув’язнення, але зараз сторона захисту намагається добитися, щоб вирок змінили на 15 років позбавлення волі. Підставою для цього стало те, що одна з постраждалих, яка залишилася живою, змінила покази. На момент, коли злочинець напав на неї, вона була вагітна, але згодом народила здорову дитину.

Земцов перебуватиме під вартою до 18 квітня, коли відбудеться ще одне засідання з розгляду апеляції.

Ця справа наробила багато галасу у Павлограді.  10 березня 2018 року, розбивши скло вікна, Земцов проник до сусідського будинку й ножем зарізав 30-річного чоловіка й 4-річну дитину. Під час суду Земцов заявив, що визнає провину і розкаюється у скоєному, але від подальших коментарів відмовився.  На початку листопада 2019 року суд визнав, що засуджений діяв навмисно і розумів, що вчиняє, хоч перебував у стані алкогольного сп’яніння.

Нагадаємо, Земцов виявився сином колишнього голови місцевого суду Павлограда.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *