25.05.2022

На Дніпропетровщині у школах продовжили канікули, після них діти навчатимуться на дистанційці

Дніпропетровська область вже більше двох тижнів знаходиться в червоній зоні карантину. У місті Кривий Ріг, як і раніше, залишається напружена ситуація з коронавірусом. Щодня фіксують нові випадки захворювань і смертей у цьому промисловому великому місті, повідомляє Міськрада.

У зв'язку з ситуацією, що склалася, місцева влада прийняла рішення в Кривому Розі продовжити дострокові осінні канікули в школах до 7 листопада. Також вже стало відомо про те, як навчатимуться школярі після того, як закінчаться канікули. на дистанційну форму навчання. Дітям не потрібно буде ходити на заняття до школи, вони будуть вдома та навчатимуться на відстані. Йдеться про учнів як початкових, так і старших класів.

Такий формат шкільного навчання передбачається для учнів 1-11 класів.

Як надалі навчатимуться школярі, прийматиме рішення департамент освіти, ґрунтуючись на даних ситуації з коронавірусом у місті Кривий Ріг.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що у Дніпрі поки мама пішла з дому, а дідусь спав, 3-річний хлопчик сам прийшов у супермаркет купити собі машинку. Також ми писали про те, що у Дніпрі найближчими днями синоптики прогнозують температурну гойдалку та змінну примхливу погоду.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *