29.05.2022

На Дніпропетровщині великий хлібозавод припинив роботу: що сталося

У місті Павлоград Дніпропетровської області один з найбільших хлібозаводів тимчасово змушений призупинити свою роботу. За попередніми даними, підприємство не працюватиме, як мінімум, до 1 лютого, повідомляє Міськрада з посиланням на Наше місто.

Основною причиною є суттєве подорожчання енерговитрат, що витрачається для випікання продукції. За словами юриста підприємства, 16 січня тимчасово припинилося постачання природного газу через нерентабельність.

Незважаючи на те, що підприємство призупинило роботу, замовлення продовжують виконуватися в повному обсязі.

Як повідомили хлібозаводі, тут було проведено роботу та укладено договори з іншими хлібозаводами. Йдеться про виробництво та постачання продукції за цією рецептурою.

Ми намагаємося відновити роботу. І хочемо зробити це якомога раніше. Але на жаль, якби ми вільно могли встановлювати рентабельні для нас ціни, то давно підняли б вартість своєї продукції і не припиняли виробництво у себе. Але ми не можемо цього зробити з низки причин, прокоментували на хлібозаводі, який припинив свою роботу.

Підприємство вже подало всі необхідні документи для закупівлі газу за пільговими цінами. Найближчим часом мають відбутися торги.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що буде з продуктами в АТБ. Ситуацію прокоментував гендиректор Борис Марков.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *