04.08.2021

На Дніпропетровщині затримали рейдерів-викрадачів фермерів

Про це йдеться у повідомлені прес-служби Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції України, передає Depo.Дніпро.

На Дніпропетровщині затримали банду рейдерів. Організував діяльність злочинної групи 48-річний житель столиці. Він рекрутував спільників – разом зловмисники займалися захопленням майна місцевих аграріїв – за допомогою погроз та озброєних нападів.

Зокрема вони викрали фермера, силою змусили його працівників залишити місце роботи та утримували потерпілого до того часу, поки не зібрали урожай. На підставі підроблених документів зловмисники переоформили фермерське господарство на підставну особу.

Правоохоронці затримали трьох учасників та організатора угрупування. Тривають слідчі дії для встановлення причетності інших членів угрупування до незаконної діяльності. Їм інкримінують порушення КК України: ч. 1 ст. 129 (погроза вбивством), ст. 2 ст. 146 (незаконне позбавлення волі або викрадення людини), ч. 4 ст. 187 (розбій), ч. 2 ст. 206 (протидія законній господарській діяльності), та ч. 1 ст. 255 (створення, керівництво злочинною спільнотою або злочинною організацією, а також участь у ній).

Організатору та учасникам злочинної організації може загрожувати до 15-ти років ув’язнення.

Нагадаємо, у Дніпрі у наркозбувача вилучили декілька повних мішків із «травичкою».

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *