22.01.2022

На Дніпропетровщині знову вбили фермера

На Дніпропетровщині знову вбили фермера.

Про це повідомляє «Міськрада «з посиланням на пост в Facebook Анатолія Гайворонського. Він вважає, що черговий злочин проти фермера — це «чергове підтвердження неробства корупційних правоохоронних органів !!!»

У ніч на 26 липня в Бовтишці Криничанського району сталося страшне вбивство. Приблизно о третій ночі п'ять невідомих в балаклавах забралися додому до фермера Володимиру Євгеновичу Ражди, 1954 р.н., зв'язали і почали душити. Двоє кинулися до дружини фермера, інваліду праці після інсульту і теж накинули зашморг. Тортури ветерана фермера і пограбування будинку тривали близько години, був розкритий сейф. Бандити пішли так само миттєво, як і з'явилися.

Після цього дружина змогла повідомити про трагедію синові Олександру Володимировичу, який живе поруч, викликала швидку і поліцію. На жаль, лікарям не вдалося врятувати Володимира Євгеновича — він помер до їх приїзду, причина асфіксії внаслідок удушення «.

Сім'я, односельці і вся селянська громада Дніпропетровської області глибоко засмучені вбивством члена Асоціації фермерів Криничанського району, депутата місцевої ради Володимира Ражди. Він був хорошим чоловіком і батьком двох дітей, сумлінно працював головним інженером колгоспу, в експертно-технічному відділі «Південмашу». Земляки шанували Володимира Євгеновича за людяність, бажання прийти на допомогу, турботу про спортивний розвиток молоді.

Співробітники правоохоронних органів розслідують пограбування і вбивство фермера-ветерана, відомостей про підозрюваних в скоєнні злочину поки немає, — написав Анатолій Гайворонський.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *