20.05.2022

На драматичний театр у Маріуполі оккупанти скинули надпотужну бомбу (ФОТО)

Окупанти з росії цілеспрямовано знищили Драматичний театр у Маріуполі, де ховалися >

Про це повідомили у міськраді Маріуполя, передає Міськрада.

Сьогодні рашисткі війська цілеспрямовано та цинічно знищили Драматичний театр біля самого серця Маріуполя. Літак скинувши бомбу на будівлю, де ховалися сотні мирних маріупольців. Оцінити масштаб цього чудового та нелюдського поступку поки що неможливо, бо в місті тривають обстріли житлових кварталів. Відомо, що після бомбардування зруйнувалася центральна частина Драматичного театру, а уламками завалило вхід у бомбосховище, що знаходилося в будові. Інформація щодо потерпілих уточнюється, — йдеться у повідомленні.

У помешканні театру від обстрілів ховалося близько сотні городян, переважно жінки, діти та старі. Скільки жертв поки що невідомо. На вулицях точаться жорстокі бої, тому екстрені служби не можуть виїхати до театру. У прицілі ворога залишаються жінки, діти, люди похилого віку. Це абсолютно беззбройні мирні люди. Очевидно, що єдиною метою російської армії є геноцид українського народу.

Скільки б не минуло години ми ніколи не простимо жодної жертви, жодної краплі крові, пролитої через цю божевільну війну. Ми ніколи не простимо та ніколи не забудемо.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *