20.01.2022

На «Кавун-Fest» в парк Сагайдак в Дніпрі прийшли сім'ями (ФОТО)

У Дніпрі біля пляжу в парку Сагайдак проходить Кавун-Fest. Такий фестиваль організували вперше. Для гостей тематичні фотозоні, майстер-класи для дітей, розважальна програма на сцені, кавунове миловаріння тощо.

Про це повідомляє «Міськрада».

Вирішили організувати таке свято, щоб дніпряни могли добре провести дозвілля в парку. Вибрали тему кавуна, оскільки зараз саме період баштану. І в цілому це добре і яскраво виглядає, діти кавуни люблять. В цілому такими заходами хочемо привчити дніпрян, що в парках проходять цікаві події, де можна розважитися і відпочити, підкреслив начальник відділу утримання парку Сагайдак комунального підприємства Парк культури і відпочинку Придніпровський Дніпровського міської ради Роман Мироненко.

На Кавун- Fest прийшла і сім'я Товмашенко.

пофотографувати у яскравих фотозоні. А дочка зараз розважається з іншими дітьми біля сцени. Хороша святкова атмосфера, поділилася враженнями Ольга Товмашенко.

Дніпрянка Ірина разом з сином і племінником теж прийшла на фестиваль:

Живемо тут неподалік. Прочитала в інтернеті, що буде свято в парку, і запропонувала хлопцям долучитися. Все в стилістиці і тематиці заходу. Вже встигли зробити красиві фотографії у яскравих фотозоні.

Подруги Юлія, Олена і Оксана прийшли на Кавун-Fest разом з дочками, які відразу погодилися взяти участь в одному з майстер-класів виготовленні кавуна з мила.

Дуже добре, коли на такі тривалі вихідні в місті є куди сходити з дітьми. Так і повинно бути: щоб в парках проходили розважальні заходи. А тим більше такі стилізовані фестивалі, подібні до цього, підкреслила пані Юлія.

зі свого боку майстер Тетяна Берлі розповіла:

На майстер-класах вчу виготовлення виробів з мила, в тому числі у формі кавуна. Розтоплюємо мильну основу і заливаємо в спеціальні форми, при цьому слід тонко відчувати кольору, щоб вийшло все як треба.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *