28.11.2021

На Південній залізниці з’явилися модернізовані локомотиви

У Харкові на станції Харків-Балашовський Південної залізниці відбулася виставка тягового рухомого складу. Залізничники представили сім одиниць тяги, відремонтовані різними видами ремонту та модернізовані за сучасними технологіями.

Про це пише pz.gov.ua.

На тяговому рухомому складі впроваджено низку нових технічних рішень, спрямованих на поліпшення умов роботи локомотивних бригад.

Так, фахівці локомотивного депо Основа у цьому році обладнали тепловоз серії ТЕП70 пожежними модулями та вогнегасними пристроями, що підвищує протипожежний захист тепловоза. Так само було обладнано й електровоз ВЛ118 приписки локомотивного депо Лозова. Окрім цього, здійснена модернізація кабін машиніста з покращенням звукоізоляційних та теплозахисних властивостей із застосуванням сучасних матеріалів.

Зусиллями фахівців локомотивного депо Лозова встановлено систему відеоконтролю за станом взаємодії струмоприймача електровоза з контактним дротом. Також встановлено панелі керування пульту помічника машиніста з монтованими сучасними автоматичними приладами захисту.

Фахівці локомотивного депо Харків-Сортувальний представили на виставці тепловоз ЧМЕ3 № 5354, який модернізували монтажною панеллю (комплект захисного обладнання), світлодіодним освітленням, що сприяє значній економії електроенергії; радіостанцією «Оріон РВ-4».

Також встановлено нові крісла машиніста, в кабіні є холодильник. Тепловоз обладнано системою відеонагляду, що сприятливо впливає на безпеку руху.

Під час підготовки до огляду фахівці локомотивного депо Кременчук забезпечили в тепловозі ЧМЕ3т естетичне відновлення кабіни машиніста шляхом відновлення пультів керування; встановлення світлодіодного освітлення в машинних відсіках, екіпажній частини, буферних ліхтарях та прожекторах тепловоза. Тепловоз модернізовано локомотивним реєстратором переговорів.

Електровоз ВЛ80т (змінного струму) локомотивного депо Гребінка обладнано пристроєм супутникового моніторингу – системою супутникової навігації та радіостанцією.

На електровозі ВЛ82м № 080 (подвійного живлення) локомотивного депо Куп’янськ здійснено заміну колісних пар на повно бандажні, повністю відновлено кабіну машиніста; встановлено систему автоматичного пожежогасіння в місцях вірогідного виникнення пожеж.

Нагадаємо, Запоріжжя отримає модернізований приміський поїзд.

Як ми писали раніше, Укрзалізниця запускає модернізований електропоїзд Київ-Тарасівка.

Усі фото: pz.gov.ua.

5ПоширеньПоширитиТвіттнутиПідтримати

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *