26.10.2021

На Прикарпатті триває ремонт дороги “Татарів – Кам’янець-Подільський”

На автомобільній дорозі Р-24 Татарів – Кам’янець-Подільський у Верховинському районі триває поточний середній ремонт.

Як повідомляють на сторінці Служби автомобільних доріг (САД) в Івано-Франківській області у соцмережі, на 16 км цієї дороги в напрямку від Ворохти до Кривопільського перевалу триває регенерація основи дорожнього одягу ресайклером.

Водночас підрядне підприємство ПБС влаштовує вирівнюючий шар крупнозернистого асфальтобетону на 14 км вказаного автошляху.

Ремонт триває в рамках національного проєкту «Велике Будівництво» й виконується за державні кошти.

Дорога Р-24 Татарів – Кам’янець-Подільський, км 16, регенерація

✅На а/д Р-24 Татарів – Кам’янець-Подільський продовжується поточний середній ремонт.✅На км 16 цієї дороги в напрямку від Ворохти до Кривопільського перевалу триває регенерація основи дорожнього одягу ресайклером.✅Роботи здійснюються згідно з технологічним процесом, незважаючи на складні умови гірського рельєфу.✅Водночас підрядне підприємство влаштовує вирівнюючий шар крупнозернистого асфальтобетону на км 14 цієї дороги. 📍Замовник робіт – Служба автомобільних доріг в Івано-Франківській області.🚧Фінансування – державний бюджет, у рамках національного проекту «Велике Будівництво».📍Виконавець – ТОВ «ПБС».📸Відеорепортаж начальника Служби автомобільних доріг в Івано-Франківській області Василя Буджака.

Gepostet von Служба автомобільних доріг в Івано-Франківській області am Montag, 20. Juli 2020

Источник

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *