26.10.2021

На Рівненщині громада самотужки створює власний парк

У селищі Хиночі на Рівненщині громада вирішила не чекати, а організувати парк самотужки, пише volodselrada.gov.ua.

Зазначається, що ідея створення парку виникла під час загальногромадівської толоки на початку квітня. Тоді активісти прибрали територію поміж школою, дитсадком та футбольним полем.

Колись там був млин, а тепер – немолоді дерева та шматки вцілілих асфальтованих доріжок. Активісти визначили цю територію за основу  майбутнього парку і взялися малювати план.

Там вони бачать лавки обабіч алей, дитячі майданчики, молоді дерева та облагороджені галявини. Все це необхідно огородити, щоби по газону не їздили автівками.

Активісти та учні місцевої школи уже прибрали територію, вирізали старі кущі, обрізали дерева. По периметру розпочали висаджувати ялини – справжня жива загорож.

Допомагають громаді лісники, обіцяють підтримку й місцеві підприємці та меценати – хтось коштами, хтось матеріалами, хтось роботою власних рук.

Ініціатори також підготували колективне звернення до селищної ради з проханням визначити територію як паркову зону. До звернення додали викопіювання – карту села з позначками пропонованих кордонів парку. Це звернення 29 квітня розглядалось під час засідання виконавчого комітету Володимирецької селищної ради. Виконком доручив підготувати відповідний проект рішення, схвалення якого дозволить погодити облаштування парку у селі Хиночі.

Нагадаємо, у Полтаві волонтери створюють аналог бібліотеки Oodi у Гельсінкі.

Як ми повідомляли раніше, волонтери на Прикарпатті відновлюють 260-річний костел.

Головне фото: volodselrada.gov.ua.

6ПоширеньПоширитиТвіттнутиПідтримати

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *