22.01.2022

На Утлюкському лимані в Кирилівці пройшли змагання з віндсерфінгу

У перші вихідні жовтня, 2 і 3 числа, популярний азовський курорт Кирилівка брав виндсерферов з усієї України. Спортсмени з'їхалися сюди, щоб взяти участь в Кирилівському марафоні 2 021 — змаганнях з віндсерфінгу всеукраїнського рівня, пише Акцент з посиланням на azov.zp.ua.

Локацією для проведення змагань став Утлюкський лиман, що омиває Федотову косу одну з двох піщаних кіс в складі Кирилівки. Цей неглибокий і теплий водойму вважається найкращим майданчиком для занять віндсерфінгом. До того ж на його березі знаходиться кілька шкіл віндсерфінгу і кайтбордінга.

В цьому році організацію змагань взяли на себе Kiev Race Division і Кирилівська школа віндсерфінгу Tortuga Beach Club. Учасниками змагання стали понад 50 серферів, що представляють різні регіони України. Серед них були і представники національної збірної. Протягом двох днів їм належало витримати 4 гонки, кожна з яких мала протяжність 8 км.

Здобути перемогу вдалося Олегу Гончаренко спортсмену з Миколаєва, а також Тетяні Ланцуті, що представляє місто Кам'янське. Лідери перегонів були нагороджені кубками.

Нагадаємо, що Кирилівка це відомий азовський курорт на півдні Запорізької області, орієнтований на пляжний відпочинок. Основна його перевага вдале поєднання хороших природних даних і розвиненою курортною та розважальної інфраструктури. Завдяки цьому Кирилівка однаково популярна серед як активної молоді, так і сімейних пар з дітьми, що віддають перевагу більш спокійному відпочинку.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *