29.05.2022

На залізничному перемогу заборонено будівництво спортивної бази для людей з інвалідністю

На ж/м Перемога заборонено будівництво спортивної бази для людей з інвалідністю. Коли пройдуть громадські слухання?, — повідомляє Міськрада.

У Дніпрі не вщухають пристрасті навколо будівництва цього спорткомплексу. Нагадаємо, роботи велися на ж/м Перемога, навпроти колишнього кінотеатру Салют. Таке рішення було ухвалено депутатами Дніпровської міської ради 20 жовтня.

Тоді забудовника, яким є підприємство Національного комітету спорту інвалідів України, зобов’язали провести громадські слухання щодо доцільності зведення такого комплексу в межах зеленої зони. До цього будівництво в межах наданої земельної ділянки неможливе.

За словами секретаря міськради Олександра Санжари, представники Національного комітету спорту інвалідів України звернулися до міської ради. Вони заявили, що у зв'язку з карантинними обмеженнями вони не мають можливості провести громадські слухання.

Справа в тому, що Дніпро з 18 жовтня перебуває у червоній зоні карантину. Виконавчі органи працюють у тих самих обмеженнях і розуміють, що в таких умовах немає можливості проводити повноцінні громадські слухання.

Ситуація може змінитися, коли Дніпро вийде із «червоної» зони. У результаті ухвалили рішення: провести обговорення. Щоправда, тоді, коли це дозволять карантинні обмеження, а конкретну дату за рішенням міської ради буде прибрано.

Наскільки нам відомо, через обурення суспільства забудовник розглядає інші локації для будівництва цього комплексу.

< Крім того, в рамках перевірок прибережних зон у Дніпрі виконавчий комітет міськради ухвалив рішення про демонтаж паркану біля церкви на Набережній Перемоги в районі кільця), - прокоментував Санжара.

Як повідомив Санжара, інспекція з благоустрою вже прибрала огорожу. Завдяки цьому вільний доступ до зеленої зони на набережній відновлено.

Нагадаємо, раніше ми писали важливу інформацію від онкодиспансеру. Йдеться про те, чи можуть робити щеплення від коронавірусу пацієнти з онко. Також читайте на сайті Міськради про закінчення будівництва третьої черги водопроводу у Таромському

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *