24.05.2022

Напад на журналістів в аеропорту Дніпра: Філатов просить владу не «замилити» цю справу

Мер Дніпра Борис Філатов на своїй сторінці у Фейсбук написав різку посаду з приводу сьогодні. Біля віп-терміналу аеропорту на знімальну групу «Української правди» напала озброєна охорона. Погрожуючи ножем, у оператора забрали телефон і вимагали пароль від телефону, щоб видалити відео, повідомляє Міськрада.

Сьогодні у Ігоря Валерійовича Коломойського день народження.
Дай Бог йому здоров'я.
Сьогодні до нього летіли гості.
Різними приватними літаками.
Сьогодні в аеропорту, в якому будують термінал чи для Ярославського/чи для Бені/і злітну смугу чи для держави/чи для Бені , стався напад на знімальну групу Української правди.

Виродки кидалися з ножами на журналістів.

Я особисто звертаюся до керівників держави дати політичну оцінку цьому інциденту і не намагатись юридично замилити цю справу.
Також я офіційно заявляю, що в нашому аеропорту стоїть система камер, яку ми встановлювали у 2014 році за свої гроші і якщо з неї зникне якась інформація, то це буде говорити про змову поліції зі злочинцями.
Також я офіційно заявляю, що мерія докладе всіх зусиль для того, щоб передати до УП всю можливу інформацію з відеокамер міської системи Безпечне місто.

Вибачте, але накипіло.
Я вже тисячу разів говорив на всіх рівнях, щоб влада, нарешті, навела в Дніпрі порядок і прибрала звідси ФПГ і ОЗУ, що смокчуть кров з нашого Міста, — прокоментував Борис Філатов. width=»560″ height=»314″ allowfullscreen=»allowfullscreen» data-mce-fragment=»1″>

,Нагадаємо, раніше ми писали Замість паніки — нові можливості: Геннадій Корбан звернувся до українців

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *