24.05.2022

Нас чекає незабутнє свято: вперше в історії Дніпра пройде Китайський Новий Рік

5-6 лютого вперше в історії Дніпра пройде Китайський Новий Рік. Вулиця Барикадна перетвориться на міні таун із справжніми шефами-китайцями, з гусеницями, мідзуварами, вигнанням злого Няня, Кунг-Фу, локшинним батлом і танцем Золотого дракона та ліпленням дим-самів.

У цей же час на сусідній вулиці Магдебурзького права, 4а можна буде безкоштовно отримати майстер-клас з китайської мови, каліграфії, орігамі та екскурс у сучасне мистецтво Китаю.

Увечері — потрапити на afterparty з показом ультрасучасної вуличної китайської моди, а в неділю — на театр-сицуй.

Паралельно культурні події розгортатимуться в музеях, чайних та студіях живопису по місту. Так, в історичному музеї відкриється китайська колекція, у студії Brush Hero – навчать автентичного живопису, а ось у музеї українського живопису – проведуть екскурс за графіком Хокусай.

Докладний розклад та реєстрація за посиланням: https://chinanew .ws/

Вхід на більшу частину подій – безкоштовний, за умови обов'язкової реєстрації, а вартість решти – від 110 до 250 гривень (якими можна розрахуватися тисячею за вакцину).

Організатори: ресторан китайської кухні Каструлька праски варить рис, pr-агентство PRoector за підтримки Дніпропетровської міської ради.

— Золотого дракона по стоп-кадрах ми відтворюємо з репортажем року в Шанхаї. – розповідає ініціатор Денис Жаткін. — А ще ми відшукали в Дніпрі представників китайської громади (це близько 50-60 осіб), щоб вони перевірили ідентичність задуму, зібрали нам трек-лист і навіть взяли участь у стріт-стайлі показу.

До речі, в Чайна-таун готуватиме асимільований китаєць, який багато років тому переїхав до України та китаянка, яка наважилася відкрити в Дніпрі власний бізнес.

Також на подію чекають представника посольства КНР в Україні.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *