20.01.2022

«Наш прекрасний Місто — це не кормова база» — Філатов прокоментував знесення незаконних будов (ВІДЕО)

Мер Дніпра Борис Філатов прокоментував знесення незаконних споруд в місті, зазначивши, що захоплювати міську землю не дасть і що » наш прекрасний Місто — це не кормова база для худоби, які десятиліттями вважали себе господарями життя «, передає» Міськрада «з посиланням на пост мера Дніпра в Фейсбуці.

З подивом спостерігаю, як деякі ЗМІ , що належать міським ОЗУ і ФПГ починають розганяти сопливі історії про те, як Філатов зносить людям будинку.
Тобто люди можуть захоплювати міську землю, будувати балкони/прибудови/чулани/гаражі без єдиного документа, за хабарі узаконювати в судах вкрадене, врізатися без дозволу в міські комунікації та взагалі вести себе останні і відморожені скоти, але коли до них приїжджає бульдозер, то відразу починають включати режим сиріт «, — написав Борис Філатов.

За його словами, мерія почала знесення цілих будинків, побудованих без дозволів, і в яких крім» пристойних «бізнесів, знаходився» дажеподпольний публічний дім «:

Більш того, буквально зараз мерія, нарешті, почала знесення цілих БУДИНКІВ, який було споруджено без дозволу міської влади, зокрема йде мова про адресу Поля, 33.
Саме зворушливе, що в будівлі, яка була споруджена Вкрай охамевшімі забудовниками, знаходилися цілком собі пристойні бізнеси: перукарня, стоматкабінет і дажеподпольний публічний будинок.
Чим собі думали підприємці, коли розміщували свої бізнеси в будівлі без документів — мені невідомо.

Міський голова попередив, що добереться до кожного, хто думає, що буде жити в Дніпрі за своїми правилами, а вірніше поняттям:

Шановні земляки, підприємці і, особливо, забудовники, рано чи пізно я доберуся до кожного, хто думає, що буде жити в Дніпрі за своїми правилами, а вірніше поняттям.
Наш прекрасний Місто — це не кормова база для худоби, які десятиліттями вважали себе господарями життя.
Не ображайтеся. Знайду і завдам вам шкоди.
Повірте, що не домовитеся.
А ще я вмію чекати роками.

Як зазначив в коментарі в посаді Геннадій Корбан, варто приготуватися і «Шалманов», які захопили набережну Дніпра, які отримали дозволи через «лівих» реєстраторів:

Не завадило б знести ще шалмани, які захопили набережну Дніпра, узаконивши собі право власності через лівих реєстраторів і Нікопольські райсудів. При цьому не маючи землі і дозвільних документів. Приготуйтеся хлопці. Пора почистити місто!

Люди раді таким змінам і просять відправити такий же екскаватор в Полтаву і допомогти «причесати» Одесу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *