22.01.2022

Наталя Слаква з Верхівцеве, яка співає в електричках, викликала фурор в шоу «Співають всі» (ВІДЕО)

Дніпропетровщина сповнена яскравих і незабутніх талантів. Такою людиною є Наталія Слаква з Верхівцеве. Жінка набрала 100 з 100 балів у програмі «Співають всі». Можливо ви її бачили в трамваї або в електричці. Так, вам не здалося, це та сама Наташа з електрички, повідомляє Міськрада.

Наталю Слаква з Верхівцеве добре знають в рідному місті, правда, поки вона місцева знаменитість серед простих людей. Вона гарно співає і грає на гітарі в електричках і трамваях цілих 20 років!

Наталя зізналася, що на заробітки в транспорт їй довелося піти в лихі 90-е, щоб вижити. У ті роки її мамі просто не платили зарплату, а жити на щось треба було.

Я взяла гітару, яку тато подарував мені на День народження, і зайшла в вагон. Спочатку тремтіла, як осиковий листочок, але з часом все це стало абсолютно своїм, зізналася Наталя в ефірі шоу Співають всі! Якби у мене забрали голос і гітару, я, напевно, просто б зачахнула. Жити не можу без цих людей і їхніх поглядів. Це неймовірні емоції і адреналін!

Учасниця шоу підкорила наймасштабніше в країні журі. Її проникливе виконання пісні Роман з дуету НеАнгели зворушило за душу. У залі плакали багато, не стримували сліз навіть чоловіки.

Суддям також сподобався виступ учасниці. Вони неодноразово сказали, що Наталя — дійсно людина з народу. Жінка дуже спокійно вийшла на величезну сцену і, як сказав Дядя Жора, порвала всіх в залі. Наша землячка своїм виступом набрала максимальну кількість голосів і з результатом 100 балів пройшла у фінал проекту.

Тримаємо кулачки за учасницю і будемо стежити за подальшими її виступами в ефірі шоу Співають всі!

< iframe style = "border: none; overflow: hidden;" src = "https://www.facebook.com/plugins/video.php?height=314href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fdenris87%2Fvideos%2F194382209430523%2Fshow_text=falsewidth=560t=0" width = "560" height = "314" frameborder = "0" scrolling = "no" allowfullscreen = "allowfullscreen">

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *