24.05.2022

Не більше 2-х хвилин: у Дніпрі можна перевірити онлайн законність встановленого МАФу

У Дніпрі можна перевірити онлайн законність встановлених у місті тимчасових будівель. Зробити це можна на сайті https://da.dniprorada.gov.ua/. Ресурс є інтерактивною картою з розміщеними на ній МАФами, повідомляє Міськрада.

Користувачі можуть шукати інформацію про той чи інший об'єкт за номером договору або адресою, також можна настроїти показ типу договору тимчасова споруда або сезонна торгівля. Сайт підтримує мобільну версію, тому користуватися сервісом можна як за допомогою комп'ютера, так і смартфона.

Хочу звернути увагу, що на карті відображено тимчасові споруди, розміщені в Дніпрі на підставі договору з КП «Дніпровські активи». Якщо будь-який об'єкт не відображається на карті, це не обов'язково незаконна споруда.

У власника може бути інший договір з іншим комунальним підприємством або це може бути договір на оренду землі з Дніпровською міською радою, право власності на об'єкт нерухомості та інше, зазначив начальник аналітичного відділу КП Дніпровські активи міської ради Дніпра Олександр Кобозєв.

< p>На сайті можна дізнатися номер договору того чи іншого об'єкта, адресу розміщення, площу, компанію або ФОП, з якою укладено договір, ЄДРПОУ, а також побачити фото тимчасової споруди.

Відомості про МАФ з'являються на карті автоматично після укладання договору з КП Дніпровські активи та занесення даних до бази обліку. Зараз сервіс працює в інформаційному режимі, продовжуються роботи з розширення функціоналу, наприклад, у майбутньому можна буде залишити скаргу або відгук про МАФ.

.jpg» />

Нагадаємо, раніше ми писали Назад у 90- е? У Дніпрі побили голову Геокадарства, хто за цим стоїть (ФОТО). Ми також писали, Філатов пояснив, чому біля мерії Дніпра замінили прапор Білорусі

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *